Uitgeverij Activision gaat een game op de markt brengen die is afgeleid van Transformers: Revenge of the Fallen, de nieuwe film van regisseur Michael Bay, die in juni in première gaat. Het spel verschijnt in zeven verschillende versies.
In de komende game Transformers: Revenge of the Fallen kan de speler kiezen om met de vredelievende Autobots ten strijde te trekken, of met de vernielzuchtige Decepticons. Volgens uitgeverij Activision Blizzard zijn er in het spel meer Transformers opgenomen dan de voorgaande. Elke bot heeft bovendien andere wapens dan de andere bots in het spel. Spelers kunnen makkelijk switchen tussen bot en te voet verder gaan. Het spel speelt zich af in exotische oorden als Caïro en Shanghai. De uitgeverij belooft bovendien dat het spel online te spelen zal zijn, maar of dat voor alle versies geldt, is niet duidelijk.
Het spel verschijnt in zeven verschillende versies. Het is in de maak voor pc, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, Wii, DS en PlayStation Portable, die allemaal tegelijk in de winkel komen te liggen, tegelijk met de release van de film. De ontwikkeling is uitbesteed aan verschillende studio's. Luxoflux werkt aan de versie voor Xbox 360 en PS3, Beenox Studios maakt de pc-versie, Krome Studios doet de versie voor de Wii en PS2, Vicarious Visions die voor de Nintendo DS en Savage Entertainment maakt de versie voor de PSP.