Het hoofd van het ontwikkelteam van Age of Conan stapt op bij ontwikkelaar Funcom. Gaute Godager, tevens mede-oprichter van het bedrijf, is ontevreden over een aantal elementen in de mmo-game en ziet het niet zitten om ze zelf onder handen te nemen.
"Ik heb mijn best gedaan voor dit spel, maar er zijn elementen waar ik niet tevreden over ben. Op basis daarvan heb ik besloten actie te ondernemen en Funcom te verlaten", legt Godager uit. Godager vindt dat het tijd is dat iemand anders het roer over neemt in het ontwikkelteam van de massively multiplayer online role-playing game en gaat, na zestien dienstjaren bij Funcom, aan het werk buiten de gamesindustrie.
Funcom heeft al een opvolger van Godager aangewezen. Craig Morrison zal de taken van de scheidend producent overnemen. Morrison is niet onbekend met de functie; eerder werkte hij in dezelfde rol aan Anarchy Online, een andere mmo-titel van Funcom. Ook was hij al Community Manager bij deze ontwikkelaar. "De functie van producer en hoofdontwikkelaar van Age of Conan zie ik als een enorme uitdaging", aldus Morrison. Hij spreekt ook de overtuiging uit dat hij de verdere ontwikkeling van de game in goede banen kan leiden, zodat het spel "nog beter wordt dan het nu al is".