Ontwikkelaar High Voltage Software werkt aan de Quantum3-engine, die de Wii dezelfde grafische mogelijkheden moet geven als de Xbox 360 en de Playstation 3.
Kerry Ganofsky, directeur van High Voltage Software, stelt dat de Wii tot veel meer in staat is dan tot nu toe werd gedacht. De Quantum3-engine die het bedrijf gemaakt heeft, moet dat gaan bewijzen. De software van High Voltage kan textures uit acht verschillende bronnen blenden en kan overweg met dynamic bumpmapping. Verder kan de engine in realtime schaduwen berekenen en heeft men het streamen van op schijf opgeslagen content verbeterd. De engine moet bovendien effecten mogelijk maken die tot nu toe alleen te realiseren zijn met behulp van vertex- en pixelshaders.
High Voltage gebruikt de engine voor de fps The Conduit, waarmee de ontwikkelaar ook nog eens wil bewijzen dat er een markt is voor Wii-games waarin geweld en bloed een hoofdrol spelen. In het spel dalen buitenaardse wezens af in Washington DC en is het aan hoofdpersoon Agent Ford om die allemaal neer te knallen. Tot nu toe draait het spel op 30 frames per seconde, maar High Voltage hoopt dat op te schroeven naar 60 fps. Hoe veelbelovend de techniek van High Voltage ook is, men heeft nog geen uitgever gevonden die The Conduit op de markt wil brengen.