Na PNY en Transcend komt Sandisk ook met een 32GB-flashkaart. Het bedrijf brengt een 32GB sd-geheugenkaart onder de Ultra II-vlag uit, die een adviesprijs van 350 dollar heeft meegekregen.
Sandisk brengt daarnaast ook nieuwe 8- en 16GB-flashkaarten uit. De nieuwe geheugenkaarten hebben volgens de fabrikant een lees- en schrijfsnelheid van 15MB per seconde. Een 32GB-kaart zou aan 8000 foto's of tot 40 uur aan video plaats bieden. De 8GB Ultra II-kaart kan daarnaast direct in een usb-poort gestoken worden.
De 8- en 16GB-kaarten worden in maart uitgebracht en hebben een adviesprijs van respectievelijk 100 en 180 dollar gekregen. Een maand later, in april, is de 32GB-flashkaart voor een adviesprijs van 350 dollar verkrijgbaar. Sandisk levert bij de 16- en 32GB-kaarten een kaartlezer mee.