Tot nog niet zo lang geleden kon je een standaard account aanmaken en dan kon je een filmpje van maximaal 10 minuuten uploaden (en 100MB), je had ook een Director account en muzikant account enz.
Het was allemaal gratis maar bv bij een director account kon je een filmpje uploaden dat zolang was als je maar wilde (kleiner als 100MB maar de lengte boeide niet).
Het verschil was overgens dat je met een Director account sneller verwijdert werd.. Stel je uploaden © materiaal met een standaard account, dan werd het filmpje alleen verwijdert maar had je een Director account was de kans groot dat het hele account werd verwijderd.
Echter een klein half jaar (of zoiets) geleden heeft youtube alle accounts alleen nog maar de mogenlijkheid van maximaal 10 minuten gegeven (Director accounts die eerder al waren aangemaakt hielden wel de mogenlijkheid om langer video's te uploaden)
Heel erg vervelend want ik maakte zelfs slechts aan aantal dagen nadat dit was verander een directtor account aan om te ondekken dat het sins kort allemaal max 10 min was.
Maar zo zit het dus. Ik zie dit echter niet als een vooruitgang.. 1GB uploaden maar nog steeds max 10 min?? Je zou dus theoretisch een filmpje met een hogere kwaliteit kunnen uploaden.. Oke Ik heb ook wel eens gehad dat een filmpje maar 10 min was en groter dan 100MB vanwege de kwaliteit en dan is dit dus handig, maar uiteindelijk comprimeert youtube het toch naar het zelfde formaat waardoor de kwaliteit weer crappy is.. Ze zouden eigenlijk die lengte weer (net zoals eerst bij Director accounts) ongelimiteerd moeten maken en dan indd de grote bv op max 1GB moeten zetten en de kwaliteit van alle filmpjes een stuk hoger maken! (beste zou bv zijn om de upload kwaliteit te behouden) wand het is nu flinke troep (crappy kwaliteit ) hoor.
Ze zouden eens een voorbeeld moeten nemen aan BV
www.megavideo.com of
www.veoh.com die volgens mij een nog wat betere kwaliteit voorschoteld en waarbij de maximale lengte in bijde gevallen ook groter is als 10 min.
(zie en oordeel zelf)
Het is alleen jammer dat Youtube met z'n verotte kwaliteit de standaard / bekende is geworden. Beetje zelfde verhaal als vroeger VHS en Video8 he

Mensen lopen graag achter andere mensen aan in plaats van het beste te zoeken, waardoor de mensen die er wel verstand van hebben ook weer moeten kiezen voor die troep. (Ja als je wilt dat je filmpje een beetje word bekeken kun je toch echt alleen bij YouTube terecht)
Oow en die uploader is ook niet echt nieuw.. Dit verwachte ik al voor YouTube aangezien video.google het ook heeft, en dan is nu tenslotte de zelfde eigenaar.
Edit: qualitijd verandert naar kwaliteit.. Sorry ben niet geweldig in spelling, en had dit volgens mij verwart met het engels.
[Reactie gewijzigd door Devata op 25 juli 2024 23:13]