Dat is zo'n enorme misvatting he die lompe koeling.
Veel zeggen dat ATI een veel betere koeling heeft omdat men maar 1 slot nodig heeft.
Dit is echter een misvatting. ATI KAN gewoonweg geen twee sloten gebruiken voor zijn koeling omdat ze dat image nou eenmaal hebben. Eigenlijk hebben ze wel een grotere koeling nodig want met de stock koeling word de 9800XT al loeiheet maar wanneer ze een grotere koeling erop zouden zetten zou de helft van de markt al kwaad zeggen oohw er zit een lompe koeling op

.
Maar met die NIET lompe koeling kun je niet overclocken bijvoorbeeld dan moet je eerst een andere koeler kopen.
Terwijl je met die LOMPE stock koeler zonder problemen flink kan clocken.
Overigens is het nonsens om een kaart af te wijzen ivm dat hij 2 sloten in neemt omdat het dom zou zijn het pci slot naast je vid kaart te gebruiken aangezien je AGP slot en dat PCI slot een gedeeld IRQ hebben en je dan problemen zou krijgen.
****
Troll Flamebait, stakkers ik zeg iets wat niet ten goede kan komen van hun o zo geliefde ATI. Begin een ATI fanclub man en ga op straat folders uitdelen. I wank on my Radeon nou goed.
Het gaat hier gewoon puur om een technische en marketing technische questie. Nu vindt ik modereren op zo'n manier dan wel heel ongepast. Geef dan op z'n minst een reacte. Want dit is wel heel zielig.