laat nu Cohen feitelijk inderdaad het Trademark bezitten, en dit was al in zijn bezit alvorens Kremen het domein geregistreerd had.
Hij had dus gewoon via een gerecht een overname kunnen bereiken;
De website is door Kremen nooit gebruikt, enkel gergistreerd zonder er iets mee te doen (wat hij ook niet direkt kon doen, als bekende uitbater van een grote site zou eigendom over een pornografisch domein slecht voor zijn naam zijn)
die hele brief was volledig onnodig, daarbij was het ook een waanzinnig klunsig opgezette brief, waarin een niet bestaand persoon ondertekend zou hebben, en het bedrijf (Online Classified) aangaf geen internet-aansluiting te hebben.
Eerlijk gezegd heeft die brief veel van een bewust gemaakte vervalsing, om Network Solutions in een val te laten lopen.
Vervolgens heeft Cohen beweert een omzet te hebben van 2,7 miljard dollar per jaar met het domein, en heeft hij vervolgens geweigerd documenten openbaar te maken over zijn inkomsten, zich beroepend op het 5e amendement.
De indruk staat nu (en is nu bevestigd door het Hooggerechtshof) dat de schade inderdaad overeenkomstig is met die onwerkelijke bedragen.
Ook Cohen's verdediging is een vorm van klunsig gedrag, waarmee hij zichzelf meer schade toebrengt (zo wensde hij zichzelf te verdedigen, en schreef hij een verweer, bewerend ter dood veroordeeld te zijn, aangezien hij door de boete geen toiletpapier meer kon kopen)
Als je het mij vraag is het een wonderbaarlijk makkelijke methode om Network Solutions (nu Verisign) veel geld afhandig te maken.
Nu het Hooggerechtshof de schade bevestigd heeft staat die uitspraak rotsvast, onder een zwak motto dat domeinnamen nu beschouwd mogen worden als eigendom en niet als dienst van Network Solutions aan aanvragers (zoals bv telefoonnummers).
De weg is vrij voor Kremen om een waanzinnig hoog bedrag via een civiele procedure van Verisign te eisen.
Kremen was vooraf bekend, had een grote website Match.com, en wist waarschijnlijk best in hoeverre Network Solutions onprofessioneel tewerk ging, en dat ze met een vervalsde brief.
Cohen is als veroordeeld oplichter een makelijk zwart Schaap, maar ik vermoed sterk dat Kremen zelf als boos genie erachter steekt (zo overigens een leuke Krimi-film maken, Keanu Reeves als Kremen en Kevin Spacey als Cohen)