Gerucht: SkyShowtime stopt mogelijk in Nederland

Comcast en Paramount Skydance zouden mogelijk willen stoppen met hun gezamenlijke streamingdienst SkyShowtime in Europa. Daardoor zou de dienst ook in Nederland stoppen. De dienst is er sinds vier jaar.

Het bestuur van SkyShowtime 'overweegt strategische opties', aldus een brief die persbureau Reuters heeft ingezien. Die brief ging naar alle medewerkers en daarin staat dat het lastig is om te concurreren op de Europese streamingmarkt. Het stoppen met de dienst is een van de opties. Wat de andere opties zijn, is onbekend.

SkyShowtime bestaat sinds 2022 in Nederland en geldt als de Europese versie van Paramount+. Op de streamingdienst staan onder meer series en films van Universal en Nickelodeon. SkyShowtime is niet beschikbaar in België.

SkyShowtime

Door Arnoud Wokke

Redacteur Tweakers

15-09-2026 • 19:58

144

Submitter: tabletmen

Reacties (144)

Sorteer op:

Weergave:

De enige streamer die ik daadwerkelijk vaak gebruik. Onder andere m’n Star Trek fix maar ook verschillende series die ik echt steengoed vind.
Oh dus daar zijn alle Star Treks heen?
Ja en mocht het je interesseren, dan kan ik zeker ook Star Trek: Lower Decks aanraden, naast Picard uiteraard.

Verder vind ik het aanbod wat mager t.o.v. de andere streamingdiensten en ik zal het daarom ook niet echt gaan missen.

Ik ben wel benieuwd wat het nieuwe combinatie voordeeltje gaat worden voor Vodafone & Ziggo klanten. Die sportzenders van Ziggo interesseren velen namelijk niet.
Picard staat toch op Amazon Prime?

Inderdaad, kijk die sportzenders ook niet. Hun eigen entertainment aanbod valt ook tegen.

[Reactie gewijzigd door Tourmaline op 15 september 2026 20:28]

Picard staat toch op Amazon Prime?
Het Sky Showtime aanbod was al verregaand opgenomen in het aanbod van Amazon Prime. Te bekijken tegen extra betaling, uiteraard.
Opgenomen in het aanbod van Prime was het niet, Amazon geeft je de mogelijkheid SkyShowtime af te nemen binnen/in combinatie met Prime, zodat je dan alle content op één plek hebt. Dat is wel iets anders. Zo hebben ze ook HBO Max + Sport, MLB TV, W-Sport en Lionsgate+. Allemaal losse diensten die je binnen Prime ook aan kan schaffen.
Dit klopt inderdaad. Dit add-on model is echt de enige streamer die het heeft. In mijn ogen is dit de toekomst. Een soort Plex voor je commerciële streamers. Dat doet Amazon wel echt goed (wat je verder ook van dat bedrijf mag vinden, me included).

Wat natuurlijk wel weer een schande is, is dat bepaalde series (van Star Trek) wel bijvoorbeeld de eerste 2 seizoenen heeft, seizoen 3 kun je dan kopen via Amazon (wie doet dat?) en de vervolgseizoenen zijn niet te kijken. Ja, ik heb het over Star Trek Lower Decks.
Hoe wil je piraterij (wat ik niet goedpraat, maar wel begrijp) nu voorkomen?
Heb ik al paar keer voorgehad. Seizoen 1 en 2 inbegrepen in Prime en dan wil je verderkijken naar seizoen 3 en moet je plots een add-on nemen of het seizoen apart gaan kopen/huren. Best irritant
Dit is echt wel een probleem, met star trek prodigy was het laatste seizoen ook niet beschikbaar.

Die streamingsdiensten werken piraterij echt wel in hun eigen hand, door series of delen daarvoor niet legitiem beschikbaar te maken, met jaren vertraging, of dezelfde franchise over meerdere streaming platforms te verdelen, waardoor je je scheelt betaald aan abonnementen.
Dit klopt inderdaad. Dit add-on model is echt de enige streamer die het heeft. In mijn ogen is dit de toekomst. Een soort Plex voor je commerciële streamers. Dat doet Amazon wel echt goed (wat je verder ook van dat bedrijf mag vinden, me included).
Ja Is leuk maar de prijs voor de aanvullende diensten vaak niet, en soms kun je de dienst afsluiten en krijg je alsnog "deze content is in jouw regio niet beschikbaar" voor wat je juist wilde zien (dingen van MGM en bv de serie Fargo waren lang op slot)
Wat natuurlijk wel weer een schande is, is dat bepaalde series (van Star Trek) wel bijvoorbeeld de eerste 2 seizoenen heeft, seizoen 3 kun je dan kopen via Amazon (wie doet dat?) en de vervolgseizoenen zijn niet te kijken. Ja, ik heb het over Star Trek Lower Decks.
Hoe wil je piraterij (wat ik niet goedpraat, maar wel begrijp) nu voorkomen?
Dit flikt Netflix al erg lang met bv. Anime series, 1e seizoen is dan beschikbaar maar verdere bestaande seizoenen worden doodgezwegen, bv One Punch Man of JoJo's Bizarre Adventure kan ik zo al noemen.

Kan ze dan wel niet "kopen" bij Netflix en nadere info over andere seizoenen is er niet, het lijkt een verkapte aanbeveling voor betaalde versie van Crunchyroll.
Daarom dat ik in deze Amazon vaak "beter" vind. Die geeft je tenminste nog een keuze om soms een seizoen te kopen.
Nog slimmer zou natuurlijk zijn als je dan ook nog via hun alle seizoenen op DVD zou kunnen kopen. Maar zo slim zijn ze blijkbaar nog niet 😅
Door kan wel eens de boost zijn voor prime, als ik via hen alles kan combineren, tegen addon betalingen, is het wel overzichtelijk wat m'n gezin moet kijken... Bij prima voor alles en alle seizoenen, wie de rechthebbende ook is.
Voor sky zou ik dat prima vinden. Net zoals crunchy roll etc. Ook makkelijker spul aan een uit zetten want status hangt aan de prima account die gewoon blijf.
Je kan idd Skyshowtime los gebruiken of via Amazon Prime. Maar ik denk dat als A stopt, dat dan ook bij B het geval zal zijn.

Dat gezegd hebbende: Picard staat inderdaad op Prime, niet op SkyShowtime. Skyshowtime heeft dan een groot deel van de , zo niet alle, films. Ik moet nog steeds de laatste seizoenen zien van Lower Decks, maar die is nergens te streamen. SkyShowTime heeft maar 2 seizoenen. De eerste twee, wel te verstaan. De series van voor 2001 zijn van Netflix verdwenen, maar niet verhuist naar SkyShowTime.

En aangezien de series in hun aanbod zelden compleet zijn, snap ik best dat ze de stekker eruit willen trekken. Want mijn abbo loopt puur en alleen omdat Strange New Worlds nu loopt....

[Reactie gewijzigd door pizzafried op 15 september 2026 22:11]

Picard is een Amazon Prime serie. Amazon had de internationale rechten voor de serie gekocht in 2019(dit was voor SkyShowtime er was). De serie zit dus ook in het daadwerkelijke aanbod van Prime zelf.
Op Prime ja. Nog 2 afleveringen dan heb ik alle 3 de series gezien.
Ook wellicht, maar ik heb die serie via SkyShowtime gekeken.
Ja ik heb 50qn93f vindt prime niet zo fijn picard en showtime app knalt ie van het scherm af geen hdr is
Picard was inderdaad als eerste instantie exclusief voor Prime en volgens mij was Discovery exclusief voor Netflix. Naderhand hebben ze de rechten tot zich genomen om hun Star Trek collectie zo compleet te maken als de streamingdienst voor Star Trek fans, dit was ook een van de redenen dat ik vanaf het begin een abo heb genomen.

Vind dat ze verder wel leuk nieuw content hebben kwa series maar het aanbod aan films wat matig is, het zijn voornamelijk blockbusters die mij niet zoveel aanspreken.
Helemaal mee eens. Films valt tegen.
inderdaad, picard begon destijds buiten de vs op Prime, maar is al enkele jaren exclusief op Paramount+ en skyshowtime te zien
De content die Taylor Sheridan schrijft en gemaakt heeft voor Paramount zoals Yellowstone, Tulsa King, Landman en the Madison zijn ook zéér aan te raden.
Vergeet Lioness en Mayor of Kingstown niet!

En ook diverse andere series zoals MobLand, The Agency, The Day of The Jackal, The Capture, Gangs of London, etc. Staat echt veel goeds op wat mij betreft
Weet ik, maar niet alles daarvan is van de hand van Taylor Sheridan. ;)
Mayor of Kingstown, vergeet niet dat onze Neerlands trots Yorick van Wageningen daar een mooie rol in speelt (dacht seizoen 2).
Wat zou je iemand aanraden die nog nooit Star Trek heeft gezien? Waar kan je het beste beginnen?
De beste herinneringen heb ik aan The Next Generation omdat ik daarbij als puber wekelijks voor de televisie klaar zat voor een nieuwe aflevering.

Vooral de aflevering met de Borg vond ik fantastisch en later species 8472 en ja, om de een of andere reden kon ik dat getal nu, tientallen jaren zo opnoemen, terwijl ik mijn vorige pincode al ben vergeten....Die kom je trouwens in Voyager tegen, die ik als iets oudere puber ook interessant vond en niet alleen vanwege Seven of Nine...
Zelf ben ik al wat ouder. Je kan eens kijken naar de verschillende films als begin. De eerste films zijn met de oude Star Trek-cast (ST TOS) en opzet. De nieuwere films met de cast van Star Trek: The Next Generation (ST TNG) en later met een hele nieuwe cast. De nieuwere films zijn wat sneller dan de eerste films.

Als beginner is mogelijk Star Trek: Voyager (ST VOY) wel een goede om in te stappen. Die verhaallijn is voor een heel groot deel buiten het Star Trek universum. Met wel links naar de andere series zoals TNG en DS9.

Groot geworden met Star Trek: The Next Generation (ST TNG). Daarna met Star Trek Deep Space Nine (ST DS9) en Star Trek: Voyager (ST VOY). Vond eigenlijk altijd de TNG en de Voyager-serie de leukste series. De originele Star Trek uit de jaren 60 / 70 is echt uit de oude doos. Je moet daar van houden.

Later ben weer een beetje aangehaakt met de serie Star Trek Enterprise en Star Trek Picard. Alleen ook nog niet alles van gezien. De series TNG / DS9 en Voyager zijn mogelijk niet zo snel als wat men nu gewend is met de verhaallijnen.

Als je een liefhebber van Britse comedy / humor bent kan je nog eens op zoek gaan naar "RED DWARF" een soort van parodie op het hele Star Trek en Star Wars.

Het is nog steeds dat mijn opslagserver heet "BORG" en de laptop de naam "VOYAGER" heeft.
De nieuwe cast en opzet van The Next Generation vond ik juist afbreuk doen aan de serie met Picard als kapitein.

Gelukkig hebben ze dat later goedgemaakt door Jean-Luc zijn eigen serie te geven waarin ook de originele cast terugkwam.
De nieuwe cast en opzet van The Next Generation vond ik juist afbreuk doen aan de serie met Picard als kapitein.
Euh? The Next Generation is just de serie met Picard...
Ja, klopt. Ik bedoelde Enterprise, die net als de bemanning van The Next Generation in de USS Enterprise vliegt. Daarom zie ik het als de opvolger, maar inderdaad de series heten anders.
Op volgorde van tijd en ook kwaliteit:

TNG sowieso op 1, en als je dat leuk vindt kan je verder met DS9, VOY, ENT, Picard, Lower Decks en SNW. De rest skippen. En als je van écht oude tv hout dan kan je TOS proberen. Is nog verrassend leuk.

TNG is beschikbaar in remastered HD, maar DS9 en Voyager niet. Daar zijn overigens hele goede AI upscales van beschikbaar, maar die mag je zelf zoeken :)
Ik zou bij the next generation beginnen daarmee krijg je een heel goede basis voor alles wat daarna komt. Daarna kun je verder met de ofwel de orginele serie en de films daarvan . Of je gaat verder met enterprise en voyager. Deep space nine is een mooie side step maar ook wel een iets ander type serie omdat het niet op een schip speelt en de dynamiek dus heel anders werkt.
Next Generation lijkt de overhand te hebben. Wellicht binnenkort eindelijk maar eens beginnen met kijken 😅
Ik zou op volgorde van release kijken dus eerst the orignal series
Lower Decks is een animatieserie - ik kan me echt niet inleven in zoiets t.o.v . een Picard of Discovery, waarbij die laatste ook al... mwoah was.

Volledig off-topic trouwens. Maar inderdaad - de versplintering is echt niet best; en ik ben dan zelf ook iemand die zich echt niet op allerlei diensten abonneert om alles maar te kunnen zien. Dan maar niet. SkyShowTime heb ik nooit gehad overigens, dus ik zal het niet missen.

[Reactie gewijzigd door Soeski op 16 september 2026 09:49]

Bijna alle. Prodigy zal je daar niet vinden vanwege rechtenproblemen.
TNG en TOS staan er ook niet, en DS9 ook niet.
VOY ook niet. ENT en alles daarna weer wel. Al is LD niet compleet.

[Reactie gewijzigd door pizzafried op 15 september 2026 22:15]

Klopt inderdaad. Ik was wel teleurgesteld dat Lower Decks niet compleet was. S1 en S2 wel, S3 moet je los aankopen, en alles daarna niet beschikbaar.

Ik ben dan wel zowel een Trekkie als een Jedi, en zeker bij Star Wars lopen we op Disney te mopperen over wat ze de franchise hebben aangedaan. Geloof mij, bij Star Trek is de situatie misschien nog wel wel erger.
dat mopperen snap ik niet zo. series zijn prima, ook die van Star Wars. Het gaat bij mij pas fout als ze er een muppet show of een musical van maken. Maar goed. die afleveringen kunnen we skippen. Fans die lopen te klagen, en met name die dat hatelijk doen, zijn toxic voor elke franchise imho.
Prodigy staat zeker wel op SkyShowtime.
leuk he, die versplintering. Zoek maar eens complete serie films bijelkaar. Heb je 2of 3 streamingsdiensten voor nodig. Eigenlijk te zot voor woorden.

[Reactie gewijzigd door Tourmaline op 15 september 2026 20:27]

Leuk he, alles digitaal en streamen? :)
Mijn streamingdienst heeft gewoon alles bij elkaar, handig!
de meeste normale streamingdiensten hebben, als ze de serie hebben, die vaak wel compleet. Tenzij die serie bestaat uit allerlei christmas specials. Maar ja, Doctor Who staat alleen het laatste seizoen op Disney+, op netflix was het alleen vanaf 2005 en stonden de reboots er nooit op.

SkyShowTime is hier toch echt de vreemde eend in de bijt, waarbij we bij veel series maar een paar seizoenen te zien krijgen.
Is ook nog de enige die complete Elementary serie uitzend, alhoewel ze geloof ik de eerste serie verwijderd hebben.
Als ze door het opheffen weer terug komen op Netflix vind in het prima. Ben alleen bang dat ze dan met paramount+ hier gaan komen
Ik denk dat ze nog steeds niet doorhebben dat netflix een groot deel van illegaliteit oploste voor ze, zoals spotify dat deed voor muziek.

Dus vrees dat we t gewoon kwijt zijn, en alternatieven moeten zoeken.
Dus je heft 1 op om een ander te introduceren en dat zou dan opeens wel kunnen concurreren?! :)
Ik hoop dat Elementary dan terug komt op Netflix, want ik de laatste 3 series nooit gezien.
Ik gebruik ook Sky het meeste dan andere streamingdiensten.
Dat is precies wat ik dacht. SkyShowTime is echt de enige die er heel vaak starten. Yellowstone, The Lioness, The Madison, echt heerlijke serie... Het zou het jammer zijn als ze gaan verdwijnen...
Ja voor ons is dit de meest bekeken streamer.

Eigenlijk nooit gezeur met hun en het werkt gewoon, ook erg fijn dat er naast recente series ook wat oudere dingen staan zoals Frasier en Billions waar ik met de oudere familie van kan genieten.

En ik zeg het niet graag maar bij SkyShowtime zou ik het niet erg vinden als ze het abbo iets duurder maken, alhoewel ze weg moeten blijven van herhaalde prijsstijgingen van 30% a la Disney+, dat zal me ronduit boos maken.

Zou HEEL HEEL jammer zijn als deze stopt.
Streamingdiensten is typisch zoiets waarbij meer concurrentie alleen maar dramatisch is voor de consument. Prijzen worden hoger en hoger, kwaliteit lager en lager, aanbod kleiner en kleiner. Wordt tijd dat de meeste diensten stoppen zodat de rechten weer vrijkomen en goedkoper worden.
Hopelijk volgen de meeste diensten en gaan we weer allemaal schijfjes kopen en uploaden.
Ach wat een onzin. Vroegah betaalde je €20,- voor een half seizoen van een serie en zaten daar nog drie fillerepisodses tussen om de kosten voor producent nog wat te drukken.
Nu heb je voor de helft van die prijs een maand toegang tot eem walhalla aan (mini-)series met budgetten waar je u tegen zegt.
Ja, prijzen worden hoger en natuurlijk willen die bedrijven ook winst blijven maken. Maar de consument is tegenwoordig echt niet slechter af dan voor de streamingdiensten. Wel verwender, dat wel.
Maar we kregen vroeger ook wel 22 afleveringen per seizoen, van minstens 40 minuten zonder teveel reclame. Oké, ik wil niet zeggen dat dit voor de acteurs altijd leuk was, opnamedagen van 12u, 5 dagen in de week. En dan nog in het weekend je tekst leren. Heb je wel eens een interview van Kate Mulgrew gezien over Star Trek Voyager? Die vrouw heeft zowat haar eigen kinderen niet zien opgroeien...
Tegenwoordig kunnen acteurs veel meer kiezen wat ze doen, zijn mondiger, betere contracten. Verhaallijnen zijn dan wel compacter, maar ook wel interessanter vaak.
Vroeger waren sommige dingen romantischer, maar zeker niet beter.
Heb je wel eens een interview van Kate Mulgrew gezien over Star Trek Voyager? Die vrouw heeft zowat haar eigen kinderen niet zien opgroeien..
Dat is toch echt een keuze geweest die ze zelf gemaakt heeft.
Opnamedagen van 10-12 uur zijn 'normaal' en voor een seizoen van 24 afleveringen zijn tussen de 6 en 9 maanden nodig, afhankelijk van wat voor serie het is.
Mulgrew was een ervaren actrice die echt wel wist waar ze aan begon toen ze auditie deed.

Geen idee wat je bedoelt met dat acteurs veel meer kunnen kiezen en de contracten zijn voor verreweg de meeste acteurs grofweg hetzelfde. Contractonderhandelingen zijn alleen voor de bekende sterren en als een serie populair blijkt en er voor een volgend seizoen nieuwe contracten gesloten moeten worden.
De series van 20+ afleveringen en de miniseries hebben beide hun specifieke voor- en nadelen. En voor de acteurs (en feitelijk iedereen die er werkt) is het helemaal niet romantisch maar hun werk dat (vooral voor de acteurs) behoorlijk goed betaalt wordt.
Vroeger is niet meer. De situatie van nu is gewoon slecht. En misschien ook verwender, sure. En door wie zou dat komen? Dit is verkuttificatie.
Eigenlijk moet er een overkoepelende organisatie komen die de licenties regelt voor Europa zodat je niet teveel versplintering krijgt. Dan zouden alle aanbieders alle films kunnen aanbieden. Ik koop alleen nog sporadisch 3D blu-ray schijfjes of echt goede films die ik op UHD zou willen hebben.

[Reactie gewijzigd door Tourmaline op 15 september 2026 20:25]

Concurrentie is niet het probleem; exclusiviteit is het probleem.

Er mogen van mij zo veel streamingdiensten komen als ze willen, zolang de meeste content maar cross-platform beschikbaar is, zoals dat ook voor muziek en games het geval is. Maar ja, dat lijken ze maar niet te willen snappen.
Zou jammer zijn als dat gebeurt.
Het zit nu in mijn Ziggo pakket, en het is best fijn om goede films en series zonder reclame te kijken.
Amazon en Netflix worden daarentegen steeds minder aantrekkelijk door alle reclames.
Daarom download ik de series en films in de app van Netflix en stream ik mijn 2e smartphone scherm op de tv.
Nouja, amazon is zonder reclames nog steeds goedkoper dan Skyshowtime, en het aanbod op sky is beperkter (in ieder geval de laatste keer dat ik keek) dan amazon, naast dat Prime niet alleen videostreaming is, maar ook gaming (streaming en gratis pc games claimen), muziek, gratis verzenden op bepaalde producten. Wel heeft sky enkele leuke series, alhoewel daar, in ieder geval de laatste keer dat ik keek, vaak series nog minder compleet op staan dan op Prime.
Ik zou het heel jammer vinden, want ben nog verschillende series erop het kijken, zoals Tulsa King, Liones en Star Trek.
De content gaan ze echt wel weer verkopen aan een andere dienst, maar de 50% korting ben je kwijt als ze de dienst beëindigen.
Dat verwacht ik ook wel, alleen de vraag waarheen en hoelang het gaat duren.
HBO en skyshowtime gaan samen? Zou dan op HBO MAX kunnen komen.
Heb je een hele hele lange winterslaap gehouden ?

nieuws: Paramount wil streamingdiensten HBO Max en Paramount+ na overname sam...

Dit speelt al heel lang ondertussen, het is alleen nog niet helemaal rond nog steeds.

[Reactie gewijzigd door Carlos0_0 op 15 september 2026 20:54]

Ja en? Het is een mogelijkheid...Net zoals Paramount+. Gaan ze waarschijnlijk meteen de abbo kosten verhogen....
Nou het leek net of je er niks van af wist, aangezien je een ? zette achter gaan ze fuseren.
Zolang het nog niet officieel afgerond is is het nog een vraagteken. ;)
Als je een beetje kennis hebt van bedrijfsvoering weet je dat ze deze trajecten niet voor niks aankondigen, inclusief al met uitleg over wat er na de dialogen voor stappen gezet gaan worden (voor Europese vakbonden). Geen enkel bedrijf gaat alvast aankondigen binnenkort te stoppen als er geen aanleiding voor is, want je weet dat een interne memo een minuut later gelekt is. Dan willen ze nu alvast een reden geven om bepaalde contracten niet te verlengen. Maar officieel is er nu nog niks besloten nee ;)

[Reactie gewijzigd door Deezers op 15 september 2026 21:52]

Deze, stoppen, onderzoeken is soms een A/B test

[Reactie gewijzigd door Kaoh op 15 september 2026 22:50]

Ff kijken hoe het publiek reageert én de media...
Jammer als dat eindigt. Het zit in TV Max van Ziggo. Dan verwacht ik wel dat de prijs van dat pakket daalt. Al dan niet na bellen.
Of ze moeten een vervanger aanbieden.
Dat kan ook. Disney of zo.
Bijvoorbeeld. HBO MAX zou ook nog kunnen. Netflix en Disney zijn wel meteen de duurste abbo's. Denk niet dat Ziggo die gratis gaat toevoegen maar je weet maar nooit. Kan ik weer een abbo opzeggen... ;)
Vanaf dag 1 al lid van skyshowtime en hierdoor met veel korting nog steeds lid...
Want jah, lekker goedkoop...
maar ondertussen lijkt het net mijn sportabbo... wel altijd betalen maar nooit langskomen..
in dit geval nooit erop kijken... hahaha
Ik ken het, had het jaren geleden met HBO met de lifetime korting. Wilde ik een keertje kijken, bleek de app al maanden verlopen te zijn.

Sindsdien zeg ik ze veel sneller op en activeer ze wel weer als ik echt iets graag wil zien.
Zou ik op zich wel jammer vinden. Er staan wel interessante series op.
Zaak dus om nog even de series die interessant zijn af te maken.

En het is mooi dat ik dit erbij krijg omdat ik Ziggo en Vodafone heb.
Ben benieuwt als dit stopppen, wat Ziggo hiermee gaat doen.
wellicht wat disney nu doet. wachten tot de klant zelf belt. 90% weet niet eens dat ze het hebben gok ik. Dus die bellen niet.
Als consument, moet je een keuze maken. Er zijn teveel streamingsdiensten. Wil je Engels voetbal dan moet je Viaplay? Spaans voetbal: Ziggo? Disney+, Amazon, HBO Max, Netflix, YouTube, Apple, YouTube music, Spotify, enz willen een deel van de consumenten koek.

En ik heb maar zoveel budget per maand. Keuzes maken. Dan maar geen Spaans voetbal. Ook van andere content. Ik dacht dat James Bond bij Amazon zit, niet altijd dus. Ik heb zowel Spotify en YouTube Premium. En ik overweeg nu om Spotify op te zeggen.

Er zal een consolidatie moeten komen al dan niet gedwongen. Het is te versnipperd. Ik denk dat consumenten wel willen betalen maar niet zoveel niet bij zoveel providers. Anders maar BluRays gaan halen.
Het vervelendste vind ik nog wel dat ik mijn kijk-historie niet mee kan nemen. dan verdwijnt een serie van service A, en dan krijg ik 'm op B aangeboden. Dat ik die "wel steengoed zal vinden", eh, ja, ik heb hem ook allang gezien! En dan komen er steeds meer features bij die leunt, of zou moeten leunen, op je kijk-historie, maar dat werkt dus niet zo. Tijd voor regulering. Een systeem waarbij kijk historie op 1 plek staat, al dan niet lokaal op je eigen server waarbij je een Netflix en Disney+ toegang tot geeft om kijk-historie te lezen en te muteren.
Dat bestaat nog niet, maar misschien met een AI-agent te maken?
Je hebt uiteraard wel IMDb en Letterboxed. Misschien dat die agent dan je kijkgedrag kan updaten op één van die platforms?!
dit is een hele onderneming, want dat vergt medewerking van alle partijen. ik wil namelijk via de app op telefoon en tv geen suggesties zien van series die ik al gekeken heb. of in ieder geval alleen als suggestie op opnieuw te zien. daar kan geen AI tegen op. of nouja, misschien met hackertje Fabel...
Tja, met een Amerikaanse dienst weet je dat de 'levenslange' korting nooit blijvend is... Als je ziet hoe vaak HBO en Paramount per zoveel jaar van strategie wisselen... En inderdaad: de bij launch beloofde content op SkyShowtime is nooit gekomen en series en films lopen nu alsnog maanden achter na release in Amerika. Om dan alsnog per week 1 aflevering te gaan releasen.

Ik zie het ze ook nog wel doen om SkyShowtime te beëindigen, als de HBO overname rond is HBO Max te sluiten, en vervolgens dan weer èèn gezamenlijke dienst op te starten, maar dan zonder 50% korting. Want immers bestaan SkyShowtime en HBO Max dan niet meer :+

Feit is dat als zulke opties officieel op tafel en aan medewerkers wordt meegedeeld, dit vaak over een tijdje wel zo gaat zijn.
Levenslang werkt natuurlijk twee kanten op. Maar het is inderdaad een kort leventje sinds 2022.
Dat is natuurlijk niet exclusief aan Amerika dat je dienst een levenslange korting heeft.
Ben vooral benieuwd waar hun content dan in de toekomst zal verschijnen.
De andere streamers vragen als zij deze willen overnemen, bijv Videoland, NPO of Netflix.

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn