WhatsApp Web krijgt ondersteuning voor bellen en videobellen. Gebruikers van de bèta kunnen de functies al gebruiken. Daarmee is het eindelijk mogelijk om te bellen en te videobellen op een Linux-computer.
Bellen en videobellen werkt bij sommige gebruikers in het bètaprogramma, meldt WABetaInfo. Vermoedelijk krijgen alle gebruikers van de bèta de functies te zien in de komende weken, waarna mogelijk een release volgt voor alle gebruikers in de periode erna. Bellen en videobellen werkt al enkele jaren in de apps voor Windows en macOS, maar zit niet in de webversie. Het werd vorige maand al duidelijk dat WhatsApp aan de functie werkt.
Daarmee komt bellen en videobellen voor het eerst beschikbaar op computers met een Linux-distro. Meta heeft nooit een app gemaakt voor Linux-gebaseerde besturingssystemen. Ook Screen Share werkt in de webversie van bellen en videobellen. Daarnaast blijft end-to-endencryptie intact. WhatsApp Web is de webversie van de chatapp voor smartphones.
:strip_exif()/i/2008014488.jpeg?f=imagenormal)