Noctua brengt de NF-A6x15 uit voor een adviesprijs van 16,90 euro. De kleine casefan van 60mm is aanzienlijk dunner dan de oorspronkelijke variant, namelijk 15mm in plaats van 25mm. Het Oostenrijkse bedrijf brengt ook een pwm-splitterkabel op de markt.
De oorspronkelijke variant van de 60mm-fan is al jaren beschikbaar, maar volgens Noctua hebben juist gebruikers van deze kleine fanformfactor baat bij een zo dun mogelijke ventilator. De vernieuwde NF-A6x15 is 15mm dik en ondersteunt draaisnelheden tot 3500rpm, wat iets hoger is dan bij de voorganger. Omdat het om een dunnere fan gaat, is de beloofde luchtverplaatsing wel wat lager, namelijk tot 23,4m³/h in plaats van 29,2m³/h. Noctua belooft een geluidsproductie van 19,8dBA, wat grofweg net zo luid is als de voorganger. De statische druk is iets hoger, namelijk 2,43mmH₂O in plaats van 2,18mmH₂O.
Noctua brengt de vernieuwde 60mm-fan in vier varianten uit. De NF-A6x15 PWM en FLX vereisen een spanning van 12V. Er zijn ook 5V-varianten van de standaard NF-A6x15 en de PWM-versie. Alle modellen hebben een adviesprijs van 16,90 euro.
Verder brengt het bedrijf een pwm-kabelsplitter uit voor 9,90 euro. De NA-SC1 Sx2 is een set van twee kabels die een enkele pwm-connector splitsen naar drie aansluitingen. Met deze splitter kunnen tot drie fans op een pwm-controllerpoort op het moederbord aangesloten worden.