Daar is wel makkelijk een voorstelling van te maken; zou je vrouw tevreden zijn met 10% extra batterijduur? Inmiddels is het scherm dat aan de buitenkant zit wel een stuk nuttiger geworden vanwege de toegenomen grootte.
Een grotere accu, zuinigere processor bij de Flip 6 gaat zeker al helpen. En het kleine voorscherm zal voor de Flip 6 zeker doorontwikkeld zijn, nadat Samsung zag dat Motorola wel veel bruikbaars kon maken van het buitenste scherm. En alle gebruik op dat buitenste scherm is weer energie zuiniger dan het binnen scherm en scheelt weer open en dicht klappen en dus vouwen van het scherm.
De grootste vijand van de vouwschermen zijn niet de gebruiksuren of het vouwen, maar zand, nagels en scherp stof tussen de beide schermen. Daarnaast is de vouw een aandachtspunt. Hoe scherper deze geforceerd wordt in het vouwmechaniek, des te kwetsbaarder. Samsung gebruikt hetzelfde scharnier meestal meerdere jaren om de doorontwikkelkosten te verdelen over meer toestellen. Dus vooruitgang daarin verwacht ik pas weer over een jaar bij de 7..
Op mijn toestellen ben ik blaartrekkend zuinig. Op mijn vouw modellen prikkelt dat nog erger. Als ik hem bijvoorbeeld los in een tas moest gooien kon ik het niet laten om er toch een zakje/boterhamzakje om te doen tegen vuil en stof. En eerlijk: ik vind de vouwtoestellen geweldig, maar vind de stabiliteit van een starre behuizing en keihard Gorilla glass scherm bij een oude vertrouwde S23 ook wel weer lekker.na een flinke tijd probleemloos Flip gebruik.
[Reactie gewijzigd door ucsdcom op 22 juli 2024 13:46]