Samsung kondigt volgende Galaxy Z Flip en Z Fold 26 juli aan in Zuid-Korea

Samsung zal zijn komende vouwbare smartphones Galaxy Z Fold5 en Flip5 aankondigen tijdens een eigen evenement in de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoul op 26 juli. De fabrikant gaat het evenement livestreamen.

De uitnodiging toont naar alle waarschijnlijkheid een Galaxy Z Flip5 met de tekst: 'join the flip side'. Verder is alleen de zijkant van de telefoon te zien. Het evenement vindt plaats op 26 juli om 13.00 uur Nederlandse tijd in de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoul. Samsung hield tot nu toe zijn Unpacked-evenementen niet of niet vaak in het thuisland.

Op het evenement kondigt Samsung naar alle waarschijnlijkheid de Z Fold5 en Z Flip5 aan. Het is het derde jaar op rij dat Samsung zijn beide vouwbare smartphones tegelijk zal presenteren. Samsung zegt het evenement te gaan livestreamen. De fabrikant zei vorige maand al dat Unpacked eind juli zou plaatsvinden, maar noemde toen geen exacte datum en details.

Samsung Galaxy Unpacked gifSamsung Galaxy Unpacked gifSamsung Galaxy Unpacked gifSamsung Galaxy Unpacked gif

Door Arnoud Wokke

Redacteur Tweakers

06-07-2023 • 08:05

30

Reacties (30)

30
29
8
1
0
16
Wijzig sortering

Sorteer op:

Weergave:

Waarschijnlijk wordt hier ook de Tab S9 geïntroduceerd: https://winfuture.de/news,137214.html.

[Reactie gewijzigd door hcQd op 23 juli 2024 07:35]

Hopelijk wel ja! Ben aan het wachten op die Tablet.
die Ultra is wel vet jah..
Snap nu ook waarom de Tab S8 in de aanbieding is... lijkt me ook al dik genoeg... waarom de 9?
Voornamelijk omdat de 8 al bijna 1.5 jaar uit is, dus heeft zolang minder support qua updates etc. Je betaald nu nog steeds vrijwel nieuwprijs voor de tablet.
ben benieuwd of die ook snel wordt, de tablet... kennelijk loopt de iPad pro series rondjes om deze tablets.
Vooral ook qua apps. Android apps op tablet zijn nog altijd vaal bagger
Klopt. Wellicht dat de iets toenemende populariteit van vouwbare smartphones daar verandering in gaat brengen. Die hebben immers ook belang bij tabletapps en zo kunnen tabletgebruikers gratis meegenieten van de verbeteringen.
Issue met de iPad Pro is het ecosysteem voor mij. Ik heb geen andere Apple producten, noch ben ik van plan deze te hebben.

Met Android en DeX heb ik meer mogelijkheden voor mijn gebruik, ondanks misschien de wat mindere apps.
Voor de tweaker maakt dat niet uit, want custom roms en evt. andere OS'en. ;)
Dat klopt. Maar als er dan een issue is, moet je het wel weer allemaal ongedaan maken. Daarnaast, is de support wel fijn, en als dat na 4-5 jaar is afgelopen kun je alsnog een custom rom en/of OS op zetten.
Zou goed kunnen, de Tab S8 aanbiedingen vliegen om de oren.
Na de s6 lite gekocht te hebben: nooit nooit nooit meer een Samsung tablet.

Sure, her is de lite, en geen krachtpatser, maar dat is dan ook omdat ik hem kocht voor de kinderen in de auto om filmpjes mee te kijken. Ik dacht: ik negeer de tablets can 100-250€, ik geef wat meer uit, dan heb ik een model uit het middensegment en werkt het tenminste goed... maar niets is minder waar.

Typen gaat met enorme vertraging, Disney+ gaat regelmatig stotteren bij gewoon een gedownloade video afspelen (leuk, tijdens het rijden voor de zoveelste keer horen "pap, hij hangt weer"... Nog maar 10 uur rijden!), het ding unlocken duurt 10-15 seconden, etc. En dat is dus met amper apps geïnstalleerd: netflix, Disney+, Pathe thuis, vlc.

Na die vakantie heb ik een tweedehands ipad air gekocht. Ook al is die ouder, hij veegt de vloer aan met de s6 lite.

En dan vinden ze het gek dat de tablet markt zo goed als volledig in handen van apple.

[Reactie gewijzigd door kiang op 23 juli 2024 07:35]

De naam van het evenement geeft al aan waar de nadruk op gaat liggen, de Flip 5 met het grotere buitenscherm. Het is ook een indicatie dat de lekken en geruchten over de Fold 5 waarschijnlijk kloppen: alleen wat kleine verbeteringen, waaronder het verbeterde vouwmechanisme van de gen 5 foldables.
Waarschijnlijk omdat er plotseling zoveel concurrentie is bijgekomen en die bovendien de loef afgestoken hebben met betere specs en hinge.

Samsung komt dus te laat en waarschijnlijk ook te duur. Voor die lanceringsprijs (1200 euro) heb je al een ultra portable laptop
Uit eigen ervaring kan ik vertellen dat een Flip 4 prima bevalt. Het display op de voorkant is inderdaad klein, maar ik vraag me af of ik een groter display vaker zou gebruiken. Als je 'm toch al in de hand hebt dan, kan je 'm net zo goed even openvouwen. Van die vouw in het midden trouwens heb je, als je er recht op kijkt, geen last van.
ik vind dat echt nog wel een tekortkoming van de flip4 dat je weinig op het buitenscherm kan doen. Dat is echt iets waarvoor ik mijn flip4 zou vervangen door een flip5
Andere fabrikanten zijn al uitgekomen met grotere Flip scherm en betere specs. Samsung komt nu al 6 maand achter en zal waarschijnlijk ook nog duurder zijn dan de concurrentie.
motorola toch alleen met een verouderde soc
Worden de horloges hier ook gelanceerd?
Volgens de geruchten Flip 5, Fold 5, Galaxy Watch 6 en Tab S9 series op 26 juli.
nice geweldig. Kga de watch 6 classic halen
Ik hoorde altijd slechte verhalen van het scherm dat nog geen gorilla scherm is. Hoe ervaren de mensen die een flip hebben het? Is het scherm erg gevoelig?

Nu heb ik een samsung telefoon. Mooi design en heb je hoesje erom heen. Hoe zit dit met de Flip?
Flip 3 gebruiker hier.
Beschemlaag was binnen een paar maanden kapot en heb ik verwijderd. Dit mag officieel niet!!

Het scherm er onder zonder beschermlaag werkt prima. Ondanks intensief gebruik.
Ik wil persoonlijk nooit meer anders dan een vouwtelefoon. Gewoon lekker in je kontzak.
Geen apart hoesje, lekker in dezelfde zak als je sleutels etc.
Het scherm zelf lijkt niet zo'n probleem te zijn, echter, zoals Joene aangeeft, is de beschermlaag over het scherm een teer punt. Deze laat gegarandeerd los, soms binnen enkele weken, soms duurt het bijna een jaar, maar het zal gebeuren (in ieder geval bij vorige generaties). Na veel klachten heeft Samsung toegegeven bij de 4de generatie deze laag 2 x gratis te vervangen. Je kan het tevens ook zelf doen voor ergens tussen de 10 a 20 EURO aan kosten. Zonder deze laag is de garantie niet meer geldig. Ook als je de laag laat zitten op het moment dat deze los begint te laten, is er redelijke kans dat het scherm zelf beschadigd raakt.
Daar kan ook een hoesje omheen. Het scherm is minder gevoelig omdat, je de Flip4 dichtklapt. Het scherm zit dan beschermd. Alleen de screenprotector is enigszins gevoelig maar, kan vervangen worden.
Vind het best teleurstellend dat de camera's niet beter zijn dan de S22 ultra.
mis de minimale 108mp
Kan nog gebeuren, ze komen 6 maand te laat, er zijn betere flip phones voor minder geld nu
Naast die google pixel weet ik geen andere model. heb je wat voorbeeldjes zodat ik eens kan kijken? Bedankt alvast <3

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.