Ahum, kpn gaat dus echt niet failliet, hè?! Ze hebben een klotesituatie met die schuldenlast, maar er stroomt nog steeds een heleboel geld binnen en de waarde van hun bezittingen zijn ook hoger dan hun schulden. Bot gezegd: stel dat ze 1 groot onderdeel van hun bedrijf verkopen(bijv. E-plus) dan zijn ze al helemaal uit de problemen, ook al hebben ze dan nog steeds een behoorlijke schuld.
De reden dat ze E-plus niet verkopen is, omdat ze binnen een paar maanden i-mode gaan aanbieden als eerste in Europa, in zowel nederland als duitsland en daarmee hopen een groter marktaandeel te verkrijgen c.q. een grotere winstmarge denken te gaan genereren. En ik denk dat ze daarmee nog weleens gelijk kunnen krijgen ook.
Zeg wil iedereen eens ophouden met kankeren op KPN. Mag ik jullie er op wijzen dat er nog steeds geen alternatieven zijn voor KPN en dat KPN daar zelf helemaal niets aan kan doen.
KPN doet nog steeds moeilijk met het toelaten van anderen in de wijkcentrales, zogenaamd omdat er niet voldoende ruimte beschikbaar is. Ik kan uit eigen ervaring zeggen dat in de meeste wijkcentrales méér dan genoeg ruimte is om wel 5 andere aanbieders hun apparatuur te laten plaatsten. De OPTA is in mijn ogen echter een schoothondje van KPN, dat niet krachtdadig genoeg optreedt. KPN valt te verwijten dat ze op een kinderachtige manier probeert haar monopoliepositie uit te buiten. Ik pleit ervoor om KPN eens goed de oren te wassen d.m.v. enorme boetes, zodat ze gedwogen wordt meewerkend gedrag ten toon te gaan spreiden. Ook moet het ze heel duidelijk zijn dat de basis van hun activiteiten door de belastingbetaler is mogelijk gemaakt.