Productpagina Google Pixel Buds 2 verschijnt kort online bij Amerikaanse webshop

Er is meer informatie online verschenen over Googles nieuwe Pixel Buds-oordopjes. De Pixel Buds 2 verschenen op een productpagina die inmiddels offline is gehaald. Daarop is te zien dat de oortjes luidsprekers van 12mm hebben.

De oordopjes verschenen tijdelijk op een pagina van de Amerikaanse elektronicaketen Abt Electronics. De pagina is inmiddels offline gehaald. De website noemde de oortjes Pixel Buds 2, maar in eerdere uitingen en uitgelekte pagina's werd dat cijfer er niet bij genoemd.

Op de pagina was te zien hoe de dopjes '12mm dynamic speaker drivers' krijgen en een 'three point anchor system', waarmee de dopjes ook bij veel bewegen goed moeten blijven zitten. Gebruikers kunnen op de oortjes tikken om muziek af te spelen of te pauzeren, of swipen om het volume te regelen. De dopjes zijn water- en stofafstotend, al stond er op de pagina geen officiële ip-rating. De oordopjes hebben een spatial vent, waarmee gebruikers ook omgevingsgeluid kunnen blijven horen. Daarnaast hebben ze Google Assistant-integratie en ondersteunen ze Googles eigen Fast Pair-technologie, waarmee de oortjes via bluetooth low energy snel aan andere apparaten kunnen worden gekoppeld.

De oortjes stonden voor 179 dollar, omgerekend zo'n 160 euro, te koop op de site. Dat komt overeen met de prijs die Google eerder noemde. De beschikbaarheid van de Pixel Buds 2 is nog niet bekend. Google zei eerder dat ze 'in de lente' zouden uitkomen.

Update: tweaker Ves merkt op dat Nederland op de productpagina van Google niet genoemd wordt als land waar de Pixel Buds uit komen. Wel komen de oortjes uit in Duitsland, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.

Google Pixel BUds 2

Door Tijs Hofmans

Nieuwscoördinator

07-04-2020 • 09:33

52

Submitter: TheVivaldi

Reacties (52)

52
49
16
1
0
26
Wijzig sortering
Als je niet perse nu direct aan een upgrade toe bent, is het wellicht de moeite waard om te wachten op earbuds die de LC3-codec ondersteunen. Dit geeft significant betere geluidskwaliteit, accuduur en latency.
Dat zal wel pas einde jaar zijn als ik het artikel lees, kun je beter nu iets van QCY of andere goedkopere dopjes kopen als tijdelijke oplossing en sparen voor de volgende generatie eind dit jaar of begin volgend jaar.
De ronde vorm van het doosje lijkt mij erg irritant. Ziet er beter uit dan zo'n flosdraad doosje van Apple bijvoorbeeld, maar die kan je wel makkelijk neerzetten. Dat lijkt hier nogal lastig.
vind het airpods doosje juist een fijn formaat, past precies in het zakhorloge zak in een spijkerbroek
Dus daar is dat kleine zakje voor!
Gewoon plat neerleggen? Zijn zoveel voorwerpen die we niet rechtop kunnen zetten en ook niet nodig is.

Een telefoon kan bijvoorbeeld inprincipe ook niet uitzich zelf staan, terwijl dat nuttiger zou zijn dan een doosje dat blijft staan.

[Reactie gewijzigd door Christoxz op 23 juli 2024 21:38]

flosdraad doosje van Apple
Tandenborstel opzetstukjes en flosdraad gaat prima samen toch :+

Nu je het zegt vind ik eigenlijk beide doosjes, zowel die van Apple als deze van Google, er eerlijk gezegd uitzien als een flosdraad doosje.
Weet iemand of het al bekend is of ze gelijktijdig met de Amerikaanse release in Nederland te bestellen zijn?
ik denk niet dat deze in NL markt komt... wel op de duitse Google Store.
net zo zelfde als alle Pixel producten... UK, DE, FR, etc en geen NL
Gewoon links laten liggen die Google hardware.
Je betaald sowieso teveel voor wat je krijgt en NL zien ze niet als serieuze markt schijnbaar. Lig er niet wakker van en zeker NIET in dit segment met ongeveer een miljard keuzes ...
Anoniem: 1350842 @Bomberman717 april 2020 10:18
Ligt er aan of ze een beetje goede kwaliteit hebben, want anders wil ik de moeite er nog wel voor doen.
Principeel iets links laten liggen omdat we een klein land zijn lijkt me vooral een beperking van jezelf, maar ook een keuze van jezelf. Je hoeft het inderdaad niet te kopen, maar inderdaad 17 miljoen mensen is een vrij kleine markt, dat zie je goed.
Ach de Google home speakers doen ze dan weer wel .... Heel raar allemaal.
Het is heel simpel, er is zo gigantisch veel te krijgen op dit gebied. Van 10 euro tot ruim 300 euro.
Kwaliteits oortjes waar Google nooit aan gaat tippen tot goedkope kermis oortjes en alles er tussenin. Voor het bedrag wat ze kosten is er heel veel goed te krijgen.
Echt geen gemis maar als je persee moet hebben dan kan dat natuurlijk en moet je dat zeker gaan doen.
Anoniem: 1350842 @Bomberman717 april 2020 10:35
Ik zeg helemaal niet dat ik ze perse moet hebben, maar als blijkt dat dit gewoon een goede optie is voor de prijs dan vind ik het onzinnig om ze niet te nemen omdat ze zich niet op Nederland richten.
Uberhaupt moet ik dan eerst aan de volledig draadloze oortjes willen, wat van mij nog steeds niet hoeft.
Kwaliteits oortjes waar Google nooit aan gaat tippen ...heb je hier enige onderbouwing voor?
Ja, levenservaring .... Nee
FIFY :Y)
Beetje roeptoeteren dus...
Principeel iets links laten liggen omdat we een klein land zijn lijkt me vooral een beperking van jezelf, maar ook een keuze van jezelf. Je hoeft het inderdaad niet te kopen, maar inderdaad 17 miljoen mensen is een vrij kleine markt, dat zie je goed.
Het lijkt me sterk dat het aan het aantal inwoners ligt, want volgens Google zelf is de Pixel 4 ook te koop in bijv. Ierland, en Ierland heeft nog niet eens half zo veel inwoners als Nederland.
Anoniem: 1350842 @TheVivaldi7 april 2020 14:07
Ik denk dat het er deels zeker mee te maken heeft.
Ierland heeft natuurlijk een heel groot Google kantoor zitten, waar de focus niet alleen ligt op ads (dat is namelijk wat er vooral in NL gebeurt).
Het zal inderdaad niet allemaal van 1 factor afhangen, het hangt waarschijnlijk af van een hele lange argumentatie, maar een beperkte afzetmarkt is zeker wel één van die redenen.
In Australië hebben ze dan zeker ook een groot Google-kantoor zitten? Want de Pixel 4 is ook te koop in Australië, en Australië heeft maar 4 miljoen meer inwoners dan wij, dus wel ietsje groter, maar het verschil is relatief klein.
Anoniem: 1350842 @TheVivaldi7 april 2020 15:07
Australië is weer een Engelssprekend land.
Zoals ik zeg, ik denk inderdaad niet dat het aan 1 getalletje ligt.
Maar wij zijn een land met weinig mensen en een taal die weinig mensen spreken, daar kan je hard tegen in gaan maar dat is een feit. Weredlwijd is Nederland een belabberde afzetmarkt, dus als er keuzes gemaakt moeten worden is het helemaal logisch dat Nederland daar niet bij zit.
Alles op de Pixel is anders keurig vertaald naar het Nederlands, dus aan de taal ligt het niet. Eerder aan het feit dat ze geen Nederlands ondersteuningsteam hebben voor de Pixel, denk ik dan.
Anoniem: 1350842 @TheVivaldi8 april 2020 09:46
Dus dan heeft het toch met taal te maken, ik heb nooit gezegd dat het aan de geschreven tekst ligt.
aantal inwoners aantal sprekers van de taal. In Ierland spreken ze Engels net als in Australie, dus dat is veel makkelijker om te zetten. Voor NL heb je alleen nog Vlaanderen, dus in totaal iets van 20-25 miljoen markt, dus die staan achteraan
Zou graag een goed alternatief zien. Ben al een tijd op zoek naar true wireless earbuds, maar blijf maar bij Apple, Samsung en nu Google uitkomen. De kleine paar anderen hebben dan weer een luistertijd van 2 minuten voor je ze weer terug in hun hoesje moet stoppen, maar adverteren wel met een 16 uur levensduur doordat daar een lompe batterij in zit, of hebben de geluidskwaliteit van een Action koptelefoon van 2 euro.
Sony heeft een mooie set en ook de nieuwste van Jabra is niet mis.
En zo zijn er nog een dozijn knappe setjes te vinden.
Echt heel veel keuze.
Er zijn er zeker wel, maar ik heb specifieke eisen omdat ik ze toch zeker een uur of 6 wil dragen, ze goed af moeten sluiten, en ze in ieder geval in de buurt van de audiokwaliteit van mijn PXC550 koptelefoon moeten komen. Dat zijn geen hele hoge eisen voor bedrade oortjes, maar ik heb er binnen de true wireless producten nog geen gevonden die dat beloven zonder dat ze meteen richting de prijsrange komen waarin je je toch af gaat vragen hoe hard je ze nodig hebt.

Mocht je specifieke aanraders hebben dan hoor ik het overigens graag. De WF-1000XM3 zien er goed uit, maar ik kan me niet voorstellen dat dit de enige of de beste in die prijsrange zijn.
Die kwaliteitseisen vind je zeker ook niet terug bij Apple, Samsung en Google. De nieuwe Jabra 75t's krijgen goede reviews. Die gaan ook zo'n 7 uur mee op een lading. Ik heb de sport variant van de 65t en ben daar erg tevreden over. Maar ik stel niet zo'n hoge audio eisen, maar moet ze wel bij het sporten kunnen gebruiken (dus is ook waterbestendigheid belangrijk voor me). Als je geluidskwaliteit belangrijk vindt, zijn de nieuwe Sennheisers een optie. Die zijn wel duur.

[Reactie gewijzigd door Perenor op 23 juli 2024 21:38]

Bedankt! Als ze binnenkort een keer binnen mijn vrij besteedbare budget vallen dan ga ik de 75T eens bestellen en kijken hoe dat me bevalt. Het gaat bij mij ook niet om audiophile niveau geluid ofzo, maar ik wil wel het gevoel hebben dat het het geld een beetje waard was. Van wat ik zo zie zou ik daar in ieder geval goed moeten zitten.
Ik denk het zelf niet. Kijk maar naar de beschikbaarheid van Pixel producten in NL.

Zal weer een grijze import via Duitsland worden.

EDIT: Net van de Support pagina van Google Store

Google Pixel Buds (2nd Generation)
Coming soon - Australia, Canada, France, Germany, Ireland, Italy, Japan, Singapore, Spain, United Kingdom, United States

https://support.google.co...4?hl=en&ref_topic=3237699
Interessant dat Google er niet voor kiest om ANC op te nemen in deze buds terwijl dat toch wel een duidelijke trend is. Ze zijn wel een vooruitgang op de vorige buds, toffe dingen wel :)
Ik betaal persoonlijk zelf liever een schappelijkere prijs voor oordopjes met goede passieve noise cancelling dan de hoofdprijs voor oordopjes met ANC. Ik heb de Sony WF 1000XM3 getest en vond deze op zich prima, maar als ik deze naast de Galaxy Buds met passieve noise cancelling zette dan vond ik het de prijs niet waard.
Ik snap dat ook wat minder met oordopjes. Die sluiten meestal toch wel goed af. Daarbij kost ANC best veel accutijd en de accu in zulke dingen is vaak niet al te groot.
Ik heb zelf de in ears met ANC van Bose gekocht voor in het vliegtuig tegen de motor en mensen herrie. Met de XM3 op kon ik echt niet slapen want die is echt groot op je hoofd maar met de in ears gaat dat prima. En in ears met en zonder anc is echt nog wel een wereld van verschil in mijn ervaring..
En in ears met en zonder anc is echt nog wel een wereld van verschil in mijn ervaring..
Deze mening deel ik ook met de Sony WF-1000XM3 in ears in, in de sportschool. Scheelt toch nog best wat wanneer je de ANC truuk erbij aan zet in zo'n lawaaiige omgeving. Ben er erg blij mee!
Ze hebben wel een plek op de markt, maar ik denk niet dat die plek de mainstream consumer audio is. Ik merk dat ik het fijn vind om mijn Sennheiser PXC550s op te hebben tijdens het werken (als developer), zelfs zonder muziek, omdat het toch het geruis van mijn PC en server en het geluid van mijn typen een stuk vermindert. Wanneer ik dan mijn oortjes in doe (CX 5.00G, ook Sennheiser) moet ik echt constant muziek aan hebben om datzelfde geluid weg te drukken, en dat is niet altijd handig. Deze verwerken passief evenveel geluid als mijn headphones zonder ANC aan, maar dat is gewoon net niet genoeg.
Maar ik denk dat ANC sowieso nog wel wat ontwikkelingstijd nodig heeft om het echt volledig stil te krijgen om je heen zonder dat je de accu van een true wireless oortje leeg trekt in een paar minuten. Zowel de accu als de drivers als de technologie zelf zijn hier gewoon nog niet klaar voor.
zonder ANC is wel een buzzkill voor veel mensen die zoekt deze type producten (including me :P )
dopjes killen meestal ook zonder ANC buzz
Ik denk dat dat niet hun doel is. Net als Apple en Samsung zullen ze hier voor het mainstream publiek gaan, die geven niks om kwaliteit of extra features.

Ik ben nog steeds aan het wachten op betaalbare wireless IEMs van een betrouwbare fabrikant, maar deze kosten vooralsnog je nier en eerstgeborene.
Ik heb de Qcy QS2 Tws en ben er erg tevreden over, die koste mij 20 euro. Is dit voor 180 nou ook echt zoveel malen beter?
heb zelfde setje, vraag het me ook af, maar ik vermoed van wel. Vind zelf de QS2 acceptabel qua audio kwaliteit, maar het is niet super, zeker bij sommige muziektypes vind ik ze hol / schel klinken.

Ik wacht zelf nog een paar maanden en ga dan kijken of ik oortjes met bluetooth 5.2 kan scoren, het concept van TWS vind ik wel echt heerlijk.
Ik ga deze overwegen. Apple lijkt toch niet van plan om zwarte AirPods uit te brengen.
Nee, stel je voor dat ze mensen keuzes geven ...
Ziet er niet uit dat wit.
Je kan ze ook via andere sites costumizen. Zo kun je zelfs 2 verschillende kleuren doen. Helaas kost dat wel net wat meer geld.

Overigens zijn ze wit zodat ze.opvallen denk ik. Anders kunnen mensen ze niet zien van verre af he ;).

Vind het wel weer leuk dat google wel kleurenopties geeft. Zo.krijgt de consument wel weer keuzes
Waarom haat Google Nederland zo erg? Ze weigeren elke keer om hun producten hier te verkopen.
Omdat een te kleine markt is en ze het niet rendabel zien hier miljoenen in marketing te duwen.
Klein landje met volk dat een niet veel gesproken taaltje spreekt vermoed ik.
Wat zijn volgens jou die privacyschendende features? Ik heb thuis meerdere Google home's staan en vind het super fijn om spraakcommando's te gebruiken om allerlei dingen aan te sturen, van lampen tot de tv maakt het allemaal veel makkelijker.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.