Beste allemaal,
Wat fijn om te zien dat er zoveel "experts" te vinden zijn op tweakers.net, blijkbaar een hoop ondernemers welke veel ervaring hebben met het runnen van een dergelijke onderneming(en).
@iedereen welke een vervelende ervaring heeft gehad met KE, Budgetcam of Profonet mijn oprechte excuses, we blijven onszelf verbeteren en daarvoor hebben we jullie feedback nodig.
Helaas gaan ontwikkeling en groei soms gepaard met fouten. Uit eigen ervaring kan ik in iedereen hier op het hart drukken dat er achter deze bedrijven
500+ medewerkers staan welke hier elke dag met veel passie en plezier het beste proberen te realiseren voor onze klanten.
Lang getwijfeld om wel/niet te reageren, het zal de kerst wel zijn waardoor ik me het waarschijnlijk meer aantrek dan normaal. Niet eens zozeer voor mij, maar als ik dan denk aan alle collega's welke elke dag zo ongelooflijk hun best doen voor deze mooie bedrijven en welke hier (door sommigen) zo afgevallen worden, dan kan ik het toch niet laten.
(Helaas) kan ik niet overal op reageren, maar ik zal er een paar uitpakken.
Objectief advies @
Ventieldopje
Het is inderdaad zo dat veel van onze medewerkers zelf fotograferen, daardoor is het ook zo dat de opmerking "ik heb hem zelf ook" regelmatig kan vallen. Een valkuil kan zijn dat door dit enthousiasme en eigen voorkeur het lijkt dat ze geen objectief advies geven. De werkelijkheid is anders. Wij hebben dan ook echt geen specifieke merkvoorkeur. Sterker nog, het is eerder in ons belang dat er meerdere sterke/innovatie merken zijn, dan andersom.
Profotonet levert super goed werk, blijft dit? @
Nas T @
BamSlam_
Ja! En sterker nog, we gaan het nog beter maken. Doel van de samenwerking is juist dat de bijzondere propositie van Profotonet in een super competitieve markt behouden moet blijven. Daarvoor zijn investeringen en expertise nodig, welke Profotonet op langere termijn zelf mogelijk niet meer zou kunnen dragen. Verder blijft Profotonet, Profotonet, met hetzelfde personeel en minimaal dezelfde service.
Budgetcam blijft zoals het is? @
GewoonNiek
Daarbij geldt eigenlijk hetzelfde als bij Profotonet, verhuur is een kostbare business met grote investeringen. Wij geloven helemaal in het concept met de bijbehorende prijsstelling en service. Maar ook daar zijn mogelijkheden om het assortiment en de locaties verder uit te breiden. Iets waarbij wij kunnen helpen.
Overnames, investeerder, winst en bezuinigingen? @
Anoniem: 343919
Yannick... als ex-collega contentmarketing weet jij gelukkig alles over wat er binnen het management besloten en besproken wordt.
Het is altijd jammer wanneer het niet werkt met een collega, voor een bedrijf is het erg duur om nieuw personeel te moeten inwerken en dus niet wenselijk. Dat het tussen ons niet gelukt is, is erg jammer. Ik ken je niet anders als een aardige kerel. Je commentaar herken ik dan ook niet en verbaast me.
Bezuinigingen? Geloof me dat we in de afgelopen 2 jaar tig keer meer hebben geïnvesteerd in ons bedrijf dan in de 5 jaar ervoor en dat we die ruimte krijgen we van onze investeerder, samen met de benodigde expertise.
Winst? Gelukkig wel, zo kunnen we blijven investeren, groeien, innoveren en verbeteren.
Het management team is ooit begonnen vanuit de liefde voor de techniek (als mede-tweaker) en de passie voor het ondernemen.
Consolidatie (Fotokonijnenberg, Foto Verschoore, Foto Jans, Foto Klein, etc)
Begrijp me dat meeste overnames niet vanuit luxe zijn gedaan, eigen ondernemers welke gewoon in een snel veranderende markt moeite hadden om mee gaan met de benodigde investeringen in online, marketing, logistiek en nog veel meer van zulke zaken. Schaalgrote is gewoon noodzakelijk! Juist ook om op het gebied van service, aanbod en prijs te kunnen blijven concurreren. Als speciaalzaak is het niet altijd makkelijk te moeten concurreren tegenover een Coolblue, MediaMarkt, Amazon en ga zo maar door.
Kortom probeer je eens te verplaatsen in de persoon/bedrijf en zie dat meeste van deze keuzes heel logisch zijn en juist bedoeld om service, specialisme en kwaliteit te behouden. Iets waar juist de tweaker blij mee zou moeten zijn. Dat dit soms met hokken en stoten gaat erken ik volledig, maar gelukkig zijn er ook meer dan 2500+ positieve reviews van tevreden mede-tweakers.
Ik hoop dat jullie mijn open reactie waarderen en niet gelijk afbranden.
(haters, will always hate, right?)
Fijne kerstdagen en misschien tot ziens!
Groet,
Het manusje van alles bij KE