Intels m2-module van de Optane 905P-ssd verschijnt 18 november voor 500 dollar, blijkt uit een productpagina van Newegg. De m2-ssd blijkt uit een afbeelding een aluminium heatsink van EK Waterblocks te bevatten.
Newegg neemt pre-orders voor de m2-module aan, maximaal twee per klant, en noemt als verschijningsdatum 18 november. De leverancier toont enkele productpagina's waarop te zien is dat de ssd een koelblok met het logo van EK Waterblocks bevat. Als prijs noemt Newegg een bedrag van 500 dollar, omgerekend en met btw is dat 530 euro.
Intel kondigde de m2-variant van de Optane 905P in juni aan, zonder een precieze verschijningsdatum en prijs te noemen. Het gaat om een ssd met m2 22110-formfactor, en dus breedte van 22mm en lengte van 110mm. De opslaghoeveelheid bedraagt 380GB.
De 905P-lijn is de opvolger van de 900P en bestaat momenteel uit een pci-e-kaart van 960GB en een u2-model van 480GB.