De nieuwe, relatief kleine map Sanhok is dit weekend speelbaar op de experimentele testserver van PlayerUnknown's Battlegrounds. Volgens ontwikkelaar PUBG Corp is dit waarschijnlijk de laatste test voor de map die eind juni officieel voor de pc wordt uitgebracht.
In Europa is Sanhok op de experimentele testserver toegankelijk in de nacht van 31 mei op 1 juni, waarna de publieke testperiode op 4 juni eindigt. PUBG Corp. laat op Steam weten dat de map eind juni officieel wordt uitgebracht, mits alles volgens plan verloopt.
Het is nog niet duidelijk wanneer de map Sanhok ook beschikbaar komt om te worden getest door Xbox One-spelers. Eind april kwam de woestijnmap Miramar uit op de testservers voor de console en enkele dagen geleden is deze tweede PUBG-map pas officieel uitgebracht voor de Xbox One, dus waarschijnlijk duurt het nog wel even voordat Sanhok ook kan worden geprobeerd. Miramar was al langer beschikbaar op de pc.
De kleinere map Sanhok, die wordt gekenmerkt door hoogteverschillen en een jungle, heeft in tegenstelling tot de veel grotere maps Miramar en Erangel een oppervlakte van slechts 16km². De testservers voor deze map zijn tot nu toe een plek geweest om te experimenteren met verschillende verbeteringen. De ontwikkelaar maakte onlangs bekend dat er in de komende tijd nogal wat optimalisaties worden doorgevoerd, zodat de prestaties in de game beter worden.