Nog geen jaar na de release staakt Boss Key Productions de ontwikkeling van online shooter LawBreakers. De studio gaat zich richten op de ontwikkeling van een nieuwe game, al is nog niet bekend om wat voor project het gaat.
Boss Key Productions maakt in een online statement op de eigen website bekend dat het stopt met de ontwikkeling van LawBreakers, de online shooter die het in augustus 2017 op de markt bracht. De game is niet het succes geworden waarop men hoopte. De studio meldt dat er onvoldoende geld is binnengekomen om de game verder te ontwikkelen.
De ontwikkelaar zegt dat het voor de hand zou liggen om de game gratis speelbaar te maken, maar dat vergt dat de game wordt omgebouwd en dat zou te veel geld en tijd kosten. Boss Key zegt dat het de beschikbare financiële middelen gaat besteden aan de ontwikkeling van een nieuwe game. Aan dat nieuwe project wordt al gewerkt, al wil de studio over de inhoud nog niets zeggen.
Boss Key Productions werd in 2014 opgericht door Cliff Bleszinski, nadat hij in 2012 was opgestapt bij Epic Games, het bedrijf waarvoor hij Gears of War ontwikkelde. Bleszinski startte Boss Key samen met Arjan Brussee, die in 2012 vertrok bij Guerrilla Games. De twee ontwikkelaars wilden met LawBreakers inspelen op de populariteit van online team based shooters als Overwatch.
Bleszinski en Brussee wilden van LawBreakers een shooter maken die minder op de verschillende rollen binnen een team gericht was en in plaats daarvan meer recht deed aan de vaardigheden van de spelers. De game wist echter niet de populariteit van Overwatch te evenaren. Brussee heeft Boss Key inmiddels verlaten en is in dienst getreden van de oude werkgever van Bleszinski: Epic Games.