South Park: The Fractured But Whole komt misschien ook uit voor de Nintendo Switch. De game van uitgever Ubisoft is in de vorm van een placeholder op de website van een Australische winkel verschenen.
Op de website van de winkel Sanity staat dat South Park: The Fractured But Whole op 13 maart uitkomt voor een prijs van negentig Australische dollar, omgerekend bijna zestig euro. Het is nog niet mogelijk de game te bestellen en beeldmateriaal moet nog geplaatst worden.
Nintendo heeft nog niets officieels bekendgemaakt over een eventuele release op de Switch. Ook in de onlinewinkel van Ubisoft staat nog niets over een Switch-versie. In maart 2017 zei een medewerker van de ontwikkelaar nog tegen IGN dat de game niet zal uitkomen voor de Nintendo Switch. Uitgever Ubisoft wilde toen niet reageren.
South Park: The Fractured But Whole kwam uit op 17 oktober 2017, nadat de introductie van de game enkele malen was uitgesteld. De game is beschikbaar op de pc, Xbox One en PlayStation 4. Tweakers publiceerde in oktober 2017 een review van de game.
Terugkijken: review van South Park: The Fractured But Whole.