Daarom heb ik sommige nintendo spellen ook al 4?! keer gekocht.
Neem de eerste zelda. Die heb ik legaal gekocht op:
-Originele nintendo NES
-Gameboy Advance (nintendo classic)
-Gamecube (zelda collectors edition)
-En ik heb nog een nintendo nes classic weten te bemachtigen waar die ook bij zit en waar ik dus weer ervoor heb betaald.
Originele NES en GBA versie heb ik jaren geleden weer verkocht, de andere 2 heb ik gewoon legaal in bezit en dat kan ik ook aantonen indien nodig.
Zelda ocarina of time:
2 keer op de N64, 1 keer zonder doosje en 1 keer met doosje voor de collectie
2 keer op de gamecube, zelda collectors edition en bij the wind waker
1 keer op de Nintendo 3DS (3D remake)
1 keer op de Wii U (download play)
Dus wie ben jij nou om te zeggen dat ik geen gamer ben en nintendo niet steun?!
Daarnaast, waar is de innovatie hierin? Ze verkopen 1 spel uit 1987 gewoon een aantal keren opnieuw. Het enige waar ze voor zorgen is dat er een emulator bij gebouwd is zodat ze te spelen zijn op andere systemen. Denk maar niet dat ze dit native gaan herontwikkelen, een emulator is vele malen goedkoper omdat ze dat ook voor andere spellen kunnen gebruiken. Iedereen denkt dat nintendo zoveel innoveert omdat ze telkens met nieuwe aparte hardware komen, maar qua games gaan ze er wel telkens op achteruit. Ze innoveren niet veel in games meer lijkt het en het lijkt er steeds meer op dat ze oude spellen weer opnieuw proberen te verkopen. Qua nieuwe spellen is het concept ervoor al bekend, bv Mario: het wordt in de stijl van new super mario bros (hetzelfde als de oorspronkelijke super mario bros alleen met nieuwe graphics), of in de stijl van super mario 3D land/world of in de stijl van super mario sunshine/super mario galaxy. Het enige spel waar ze nog met echt wat nieuws komen zijn de zelda spellen, maar daarvan komen er de laatste tijd maar erg weinig van uit, de meeste zijn remakes naar HD of 3D. Breath of the Wild zou de eerste echte nieuwe zelda zijn op de thuisconsole die intussen al weet ik veel hoe vaak uitgesteld is (het lijkt wel duke nukem forever).
En ja, ik geef toe dat ik hier thuis naast de nes classic mini ook een RPi heb staan omdat ik geen snes of nes meer op mijn tv heb aangesloten (ik heb ze wel in mijn bezit) en nes classic mini liever in de vitrinekast zet dan hem gebruik (het ding blijkt uiterst zeldzaam te zijn).
[Reactie gewijzigd door DutchKel op 23 juli 2024 07:21]