De Belgische provider Scarlet verhoogt de datalimieten van twee abonnementen. Dat meldt ZDNet op basis van een bron binnen het bedrijf. De provider verdubbelt de datalimieten van zijn goedkoopste en zijn duurste abonnement, zo bevestigt een woordvoerder desgevraagd.
ZDNet schrijft dat het goedkoopste abonnement, Scarlet Red, tien keer zoveel data krijgt, met een verhoging van 50 naar 500MB. De prijs van de Red-variant blijft ongewijzigd: 8 euro per maand. Er is geen wijziging van het aantal belminuten of sms'jes.
De duurste abonnementsvorm, Scarlet Chili, ondergaat een verdubbeling van de datalimiet en gaat van 2 naar 4GB. Ook daar blijft het aantal belminuten en sms'jes ongewijzigd. De prijs van het abonnement blijft volgens de informatie van ZDNet eveneens gelijk: 28 euro per maand.
Ook in mei wijzigde de provider al zijn datalimieten. Toen verdubbelde Scarlet de datalimieten van zijn Hot- en Chili-abonnementen, respectievelijk naar 1 en 2GB. De nieuwe verhogingen moeten vanaf dinsdag op de website van de provider te vinden zijn en gelden vanaf de volgende factuur ook voor bestaande klanten, aldus ZDNet.
Een woordvoerder van Scarlet heeft tegenover Tweakers bevestigd dat de wijzigingen dinsdag ingaan.
Abonnement | Minuten / sms | Data | Prijs per maand |
---|---|---|---|
Scarlet Red | 150 / 1000 | 500MB (was 50MB) | € 8 |
Scarlet Hot | 500 / 2000 | 1GB (was al 1GB) | € 18 |
Scarlet Chili | 1000 / 5000 | 4GB (was 2GB) | € 28 |