Acer heeft de Liquid Zest Plus gepresenteerd, een Android-smartphone met 5,5"-scherm. De fabrikant heeft in de behuizing een accu gestopt met een capaciteit van 5000mAh, meer dan vrijwel elke andere smartphone.
Acer geeft geen indicatie van hoe lang de 5000mAh-accu het vol zou moeten houden, maar gezien de hardware zou dat lang kunnen zijn. De fabrikant heeft een 5,5"-scherm in het toestel geschroefd met een resolutie van 1280x720 pixels. De lagere resolutie ten opzichte van veel andere smartphones zou ook een gunstig effect kunnen hebben op de accuduur.
De soc is volgens GSMArena een MediaTek MT6735, een quadcore-soc met vier Cortex A53-kernen op 1,3GHz, een Mali T720-gpu, bijgestaan door een geheugen van 2GB. De camera aan de achterkant kan volgens de fabrikant op drie manieren focussen: via contrast, fasedetectie en laser.
Het toestel moet snel in de verkoop gaan in de Verenigde Staten voor een prijs van 250 dollar, omgerekend momenteel ongeveer 221 euro. Het is onbekend of het toestel ook naar Europa komt en zo ja, wanneer dan en tegen welke prijs.