Trailer van Monster Hunter-film toont veel grote wapens en monsters

Er is een trailer van de komende Monster Hunter-film verschenen. Daarin zijn veel monsters, wapens en andere elementen uit de games te zien. Dit in tegenstelling tot een eerdere korte teaser. De film verschijnt op 4 december.

De nieuwe trailer bevat anderhalve minuut aan beeldmateriaal en vooral veel actie. Dat laatste gold ook voor de korte teaser die in oktober werd vrijgegeven, maar daarin ging luitenant Artemis met haar eenheid een monster te lijf met traditionele wapens. Die teaser kreeg kritiek van fans, omdat de stijl weinig leek op die van de games.

In de nieuwe trailer pakt Artemis het met haar team anders aan. Machinegeweren zijn ingeruild voor bogen, grote zwaarden en vuur. Daarmee lijken de nieuwe beelden veel meer op wat gamers gewend zijn van de Monster Hunter-franchise.

De nieuwe trailer is bedoeld voor de Chinese markt en door de Franse website Gamergen op YouTube gezet. De film verschijnt op 4 december en is geregisseerd door Paul W.S. Anderson, die ook de regie voor de Resident Evil- en Mortal Kombat-films heeft gedaan. Milla Jovovich speelt de hoofdrol. Het is onduidelijk of de film in bioscopen verschijnt of dat er door de coronasituatie wordt gekozen voor een afwijkende release, zoals een introductie op streamingdiensten.

Door Julian Huijbregts

Nieuwsredacteur

19-11-2020 • 09:29

52

Reacties (52)

52
41
14
0
0
21
Wijzig sortering
Oh damn - hopen dat dat vaccin een beetje zn werk goed doet - "vroegah" gingen altijd met een groepje 1x in de maand cq. 6 weken naar de bios om e.e.a. in te halen. 4 films achter erlkaar no problem.. Je kan wel een kek homecinema-setje-met-beamer hebben, maar haalt het toch niet bij hoe je het in de bioscoop ervaart..
maar haalt het toch niet bij hoe je het in de bioscoop ervaart.
Je bedoelt veel te dure versnaperingen, continu in de rij voor het toilet, pauzes op momenten dat het niet uitkomt (of geen als het nodig is), altijd de verkeerde plek hebben, die ene dude die z'n smoel niet kan houden, die andere dude achter je die te veel en te hard lacht, die vrouw voor je die er toch niet zoveel zin in heeft en dit alleen doet voor de sfeer, maar eigenlijk continu aan het appen is?

Of bedoelde je wat anders? ;)

edit: typo

[Reactie gewijzigd door supersnathan94 op 23 juli 2024 04:58]

Ik ging ook altijd vrij vaak naar de bios (2 a 3 keer per maand) Maar heb buiten de dure versnaperingen nog nooit bovenstaande dingen meegemaakt. Misschien dat iemand 1 keer zijn telefoon pakt en dat je er iets van zegt en hij hem weer weg stopt. Misschien dat ik de persoon dan ben die te hard lacht... Maarja kan ik ook niet zo veel aan doen als de film grappig is.

Als je bovenstaande veel ervaart misschien een andere bioscoop uitzoeken?

Voor mij is de bioscoop ervaring het grote scherm, eerder dan de rest (netflix enzo) de film zien. Voor en na in de auto rit de film bespreken met vrienden. Dat doe je niet zo snel als je thuis een film kijkt, dan bespreek je niets, dan zet je gewoon de volgende film op of ga je een spel doen.
Mwah moet zeggen dat ik er al lang niet meer geweest ben. Vroeger was Cinemec Ede een van de betere bioscopen met "het grootste scherm van allemaal". was echt wel een dingetje, maar ik ben er echt in geen jaren meer geweest. Prijzen zijn absurd hoog en kwaliteit niet per se fantastisch. Vooral op gebied van audio denk ik dat het een thuisbioscoop veel beter kan zijn. De rijen zijn best wel lang dus voor een goede plaatsing moet je echt in het midden zitten in de bios.

Ik ben nu bezig thuis om een aantal dingen qua spatial audio te regelen voor iets simpels als een TV in de keuken, Daarvoor heb ik 2 stereo inbouwluidsprekers. Dit zodat ik dan een verlengd stereobeeld kan uitsmeren over de bar zodat het stereo beeld klopt met waar je staat.

Zelfde voor acoustic treatment. Sowieso belangrijk in de hedendaagse betonbouw, maar ook echt onmisbaar in film settings.

Maar dat is dan puur op techniek.
Dat doe je niet zo snel als je thuis een film kijkt, dan bespreek je niets, dan zet je gewoon de volgende film
Ah ja dat doe ik dan weer wel.
Vaak direct erachteraan een soort cinemasins @ home. Waar zitten de gaten voor discussie/fantasie.

[Reactie gewijzigd door supersnathan94 op 23 juli 2024 04:58]

Mwah moet zeggen dat ik er al lang niet meer geweest ben. Vroeger was Cinemec Ede een van de betere bioscopen met "het grootste scherm van allemaal". was echt wel een dingetje, maar ik ben er echt in geen jaren meer geweest. Prijzen zijn absurd hoog en kwaliteit niet per se fantastisch. Vooral op gebied van audio denk ik dat het een thuisbioscoop veel beter kan zijn. De rijen zijn best wel lang dus voor een goede plaatsing moet je echt in het midden zitten in de bios.

Ik ben nu bezig thuis om een aantal dingen qua spatial audio te regelen voor iets simpels als een TV in de keuken, Daarvoor heb ik 2 stereo inbouwluidsprekers. Dit zodat ik dan een verlengd stereobeeld kan uitsmeren over de bar zodat het stereo beeld klopt met waar je staat.

Zelfde voor acoustic treatment. Sowieso belangrijk in de hedendaagse betonbouw, maar ook echt onmisbaar in film settings.

Maar dat is dan puur op techniek.


[...]


Ah ja dat doe ik dan weer wel.
Vaak direct erachteraan een soort cinemasins @ home. Waar zitten de gaten voor discussie/fantasie.
Wat een kleine wereld, ik ben ook meerdere keren geweest naar de bioscoop in Ede, eerst naar eentje met een hele grote zaal, waar ook ander dingen zaten, en toen een paar keer in de toen begin 2000 nieuwe bioscoop in Ede die heel veel zalen had, de laatste film die ik daar gekeken had met me vader was Terminator 3: Rise of the Machines (2003).

Maar de geluid is in Vue bioscoop fantastisch, die Dolby Atmos is ongelooflijk goed, en om die kwaltijd te hebben in je eigen huis moet je heel wat verbouwen aan je kamer, en de geluidsinstallatie die je moet hebben om de zelfde kwaltijd te krijgen is zo goed als niet betaalbaar voor de gemiddelde persoon, en de beeld kwaltijd was bij Vue ook altijd heel goed.
Maar de geluid is in Vue bioscoop fantastisch, die Dolby Atmos is ongelooflijk goed, en om die kwaltijd te hebben in je eigen huis moet je heel wat verbouwen aan je kamer, en de geluidsinstallatie die je moet hebben om de zelfde kwaltijd te krijgen is zo goed als niet betaalbaar voor de gemiddelde persoon, en de beeld kwaltijd was bij Vue ook altijd heel goed.
Ik denk dat het qua audio echt heel erg meevalt wat je nodig hebt. Ik heb hier tijdje terug wat onderzoek naar gedaan voor mijn woning want vind het wel belangrijk dat het gewoon okee is en kwam een aantal best betaalbare opties tegen. Tis dan geen 13 kanaals setup, maar het grote geld bij biosocopen zit hem in het feit van schaal. Voor thuis kun je prima af met een 7 of 9 kanaals opstelling om een soortgelijke ervaring te creëren. Hoogtespeakers hoeven namelijk niet direct heel duur te zijn bijvoorbeeld. Voor €500 heb je al een leuke set.

Al met al ben je natuurlijk wel een paar duizend kwijt voor een goede setup, maar onbetaalbaar is het absoluut niet.
Voor €500 heb je niet een hele goede speaker set, dan ben je veel meer kwijt, een redelijke goede 7 of 9 kanaals versterker kost je al gouw €1500 of meer, en dat is een aardige versterker, en dan heb je echt nog lang niet de kwaltijd wat je heb in een bioscoop heb, dan zit je met gemak op €4000 of meer voor alleen een versterker.

En ja sorry daar hebben de meeste mensen geen geld voor, veel mensen hebben al het geld niet voor een €1500 versterker, want dan komt daar ook nog de speakers bij, en die zullen echt niet dan rond de €500 zijn, en eerder rond de €1500 a €3000 zijn als je meer naar het betere wil gaan.

De Teufel Ultima 40 Surround "5.1-Set" koste al normaal €1000,- en is absoluut niet het beste van het beste, de Dynaudio Focus 60 XD kost al €4000 en dan heb heb je alleen de front speakers.

En dan alles isoleren wat ja ook VEEL geld kost, niet alleen zo dat de buren en de rest in je huis geen last van je heb, maar ook om het geluid beter te maken, dus nee met een paar duizend euro kom je geen eens in de buurt van wat een bioscoop heeft.

En ja dan is gaan naar de bioscoop vele mallen goedkoper dan het zelfde kopen voor thuis.

Edit spelfouten

[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op 23 juli 2024 04:58]

Voor €500 heb je niet een hele goede speaker set, dan ben je veel meer kwijt, een redelijke goede 7 of 9 kanaals versterker kost je al gouw €1500 of meer, en dat is een aardige versterker, en dan heb je echt nog lang niet de kwaltijd wat je heb in een bioscoop heb,
Voor €500 heb je een prima setje hoogtekanalen. Ik heb het niet over de komplete set, want dat is inderdaad een stuk duurder.

Het probleem is. Wat is kwaliteit? Voor audio is er heel veel duur spul wat absoluut het geld niet waard is. Zo kun je bijvoorbeeld een hele klipsch set gaan kopen, maar de kans is dan al heel snel aanwezig dat je het beter voor elkaar hebt dan een gemiddelde bioscoop die vooral gebouwd wordt op kwantiteit en geluidsvermogen en niet op audio kwaliteit.

Zo hebben veel zalen en paar enorme subwoofers liggen die je dus bij muziek helemaal niet wil gebruiken. Veel te wollig en totaal niet strak. Daarnaast zijn ze soms ook nog eens niet goed gecrossovert dus hoor je waar ze staan doordat ze net te veel het laag mid meepakken.

Ne wat ik onder een goede set versta is een gebalanceerd geluid met goede plaatsing en goede crossover. Daar hoef je echt geen tientallen duizenden euros voor neer te leggen.

En wat betreft MQA en lossless en dat soort audiofiele meuk. Wie houd je voor de gek? Zelfs als je het perfecte signaal hebt 1-op-1 zoals bedoeld klinkt het niet zoals het klonk in de ruimte. Ik heb nog steeds het liefst gewoon een huiskamer concert waar je het instrument an sich hoort. En niet een gecropte variant.
En dan alles isoleren wat ja ook VEEL geld kost, niet alleen zo dat de buren en de rest in je huis geen last van je heb, maar ook om het geluid beter te maken,
Bedoel je isoleren of acoustic treatment? Want dat laatste ga ik dus binnenkort doen om ruimtes sws leefbaarder te maken door hinderlijke reflecties weg te halen. Er mag een beetje liveltness in zitten maar een harde reverb zoals er nu in zit is echt te veel om zelfs maar een gesprek goed te kunnen volgen. Dat is het nadeel van beton en muren. Ook daar hoef je niet direct heel veel geld in te stoppen. Zijn tegenwoordig best goedkope design basstraps en diffuser panelen te koop.

Maar anders kom je over een paar maanden maar eens langs. Kijken wat je er van vind ;).
Je leest weer niet he. Ik heb het niet over een setje van €500 wat je bij de mediamarkt haalt maar over een serieuze degelijke setup. €500 voor alleen de height channels achter. Dus 2 speakers, niet 7 of 9.
en natuurlijk kunnen de speakers heel hard in een bioscoop, moet ook wel voor zo een grote zaal
Nee dat is dus precies het punt. Ze hoeven niet harder dan normaal. 107DB SPL is prima. Je hebt er alleen gewoon veel meer nodig voor de correcte dekking. En dus ook heel veel vermogen om het aan te sturen. Daar zitten de kosten niet. Niet in de speakers zelf.

€10K voor een heuse thuisbioscoop inclusief custom install is een prima prijs overigens. Heb je enig idee wat het kost om een ruimte normaal gesproken in te richten voor een specifiek doel? Ik denk dat je met een €3-5000 voor audio alleen al heel goed weg kunt komen met degelijke speakers (Klipsch en Dali hebben leuk spul voor in-wall en in-ceiling) en versterker (een Denon AVC-X3700H 9.2 atmos receiver kost nu net geen €1000).
maar kan je met 100% zekerheid zeggen dat jij met je speakers en versterkertje niet in de buurt komt van de kwaliteit die een bioscoop heeft, maar geloof jij maar lekker dat de bioscopen zelfde geluid kwaltijd geeft als
Het “probleem” waar een bioscoop tegenaan loopt is schaalgrootte. Daarvoor moeten ze ontzettend veel investeren in heel veel speakers van degelijke kwaliteit, enorme versterker-racks en dito stroomvoorziening. Thuis hoef je dat niet en kom je dan ook met veel goedkopere apparatuur weg. Zelfde geld voor acoustic treatment (de isolatie zoals jij dat noemt). Het theaterdoek wat een bioscoop gebruikt voor het scherm alleen al kosten duizenden euro’s. Puur alleen al vanwege de brandwerende eigenschappen van een simpele backdrop als Tehatex. Bass traps en diffuser panelen kun je thuis ook veel goedkoper installeren.

Er zijn hier overigens best wel wat tweakers met een eigen hometheater. Het is dan ook wel degelijk betaalbaar genoeg dat er toch veel mensen zijn die het hebben. Onbetaalbaar is dus enorm overdreven. In de bios zit het geld hem ook echt niet in de kwaliteit van de speakers zelf, maar vooral in de kwantiteit en de aansturing.
Je leest weer niet he. Ik heb het niet over een setje van €500 wat je bij de mediamarkt haalt maar over een serieuze degelijke setup. €500 voor alleen de height channels achter. Dus 2 speakers, niet 7 of 9.


[...]


Nee dat is dus precies het punt. Ze hoeven niet harder dan normaal. 107DB SPL is prima. Je hebt er alleen gewoon veel meer nodig voor de correcte dekking. En dus ook heel veel vermogen om het aan te sturen. Daar zitten de kosten niet. Niet in de speakers zelf.

€10K voor een heuse thuisbioscoop inclusief custom install is een prima prijs overigens. Heb je enig idee wat het kost om een ruimte normaal gesproken in te richten voor een specifiek doel? Ik denk dat je met een €3-5000 voor audio alleen al heel goed weg kunt komen met degelijke speakers (Klipsch en Dali hebben leuk spul voor in-wall en in-ceiling) en versterker (een Denon AVC-X3700H 9.2 atmos receiver kost nu net geen €1000).


[...]


Het “probleem” waar een bioscoop tegenaan loopt is schaalgrootte. Daarvoor moeten ze ontzettend veel investeren in heel veel speakers van degelijke kwaliteit, enorme versterker-racks en dito stroomvoorziening. Thuis hoef je dat niet en kom je dan ook met veel goedkopere apparatuur weg. Zelfde geld voor acoustic treatment (de isolatie zoals jij dat noemt). Het theaterdoek wat een bioscoop gebruikt voor het scherm alleen al kosten duizenden euro’s. Puur alleen al vanwege de brandwerende eigenschappen van een simpele backdrop als Tehatex. Bass traps en diffuser panelen kun je thuis ook veel goedkoper installeren.

Er zijn hier overigens best wel wat tweakers met een eigen hometheater. Het is dan ook wel degelijk betaalbaar genoeg dat er toch veel mensen zijn die het hebben. Onbetaalbaar is dus enorm overdreven. In de bios zit het geld hem ook echt niet in de kwaliteit van de speakers zelf, maar vooral in de kwantiteit en de aansturing.
Sorry ik kan zien dat jij niet leest, want ik kan je met zekerheid zeggen dat een €1000,- versterker absoluut niet de zelfde kwaltijd geeft als een €4000,- versterker.

En ja zelfde met de speakers, waar je met gemak al €3000 a €4000,- kwijt bent voor hele goede front speakers alleen al, jij en ik woorden door de echte audio vielen (gekken) uitlachen als we met onze €1000,- versterkertje komen.

En zelfs als je weg komt met een €5000,- audio set, versterker en alle speakers zo als je zegt, hebben de meeste mensen daar niet het geld voor, €5000,- is erg veel geld, helemaal tegenwoordig met de crisis waar we in zitten, en alleen maar erger woord, en niemand weet of ze nog wel een baan hebben volgenden jaar.

Ik heb een redelijke hometheater systeem thuis, en ik vind het mooi klinken, maar kom lange niet in de buurt van die van de bioscoop.

[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op 23 juli 2024 04:58]

Sorry ik kan zien dat jij niet leest, want ik kan je met zekerheid zeggen dat een €1000,- versterker absoluut niet de zelfde kwaltijd geeft als een €4000,- versterker.
Maar dat staat ook buiten kijf. Geef ik je zeker gelijk in als het om versterkers binnen dezelfde klasse gaat. Dergelijk geld in de theater wereld geeft je misschien de kabels. Dus die vergelijking gaat niet op.
En ja zelfde met de speakers, waar je met gemak al €3000 a €4000,- kwijt bent voor hele goede front speakers alleen al, jij en ik woorden door de echte audio vielen (gekken) uitlachen als we met onze €1000,- versterkertje komen.
Audiofielen die je uitlachen als jij als enthousiasteling aankomt met een relatief dure versterker (voor mainstream is dit absoluut niet goedkoop) zijn niet de mensen waar je mee om zou moeten gaan. Helaas zitten ze er tussen maar de meesten zijn allang blij dat je geen Sonos hebt gekocht.

Het probleem met de audiofiele wereld is dat geld niet recht evenredig schaalt met de kwaliteit. Alles boven de €200 euro per stuk is in principe Oke als speaker. Boven de 400 zit je op enthousiast niveau en boven de €1000 per stuk kom je in het segment waar het niet direct meer gaat om het geluid alleen, maar ook status, design en dikke doekoes. Op een gegeven moment ga je het verschil namelijk echt niet meer horen en ben je al lang niet meer in het terrein dat je dingen als “true to source” serieus kan nemen.
En zelfs als je weg komt met een €5000,- audio set, versterker en alle speakers zo als je zegt, hebben de meeste mensen daar niet het geld voor, €5000,- is erg veel geld, helemaal tegenwoordig met de crisis waar we in zitten, en alleen maar erger woord, en niemand weet of ze nog wel een baan hebben volgenden jaar.
Ja het is veel geld. Ook dat ben ik met je eens. Echter is het per definitie al niet onbetaalbaar, en als je een beetje gaat kijken naar een nieuw huis met dito inboedel bijvoorbeeld is het al helemaal geen geld. Zoals ik eerder al zei heb ik net €1000 uitgegeven aan een stereoset voor in mn nieuwe huis. Das ook veel geld, maar voor iets wat de komende 10-15 jaar moet blijven zitten (inbouw) geen raar bedrag.
Ik weet niet waar jij naar de bios gaat, maar ik kan dit sentiment niet delen. Ik zou toch eens kijken of ik niet een andere bios kan vinden.

Hier bij het Pathe, geen pauzes, geen rijen voor de WC en heb eigenlijk nog nooit problemen gehad met mensen die hun mond niet konden houden. Als je een VIP ticket koopt, krijg je 2 drankjes, heb je een fijne grote stoel, tafeltje erbij en het is nooit druk. En je stoel kun je van te voren reserveren.

Ik heb thuis een goede TV met 7.1 met behoorlijke degelijke apparatuur, maar toch als ik echt een film wil ervaren kies is toch voor de bios.
Die kuip is een hele fijne (rotterdam) en die bij de Arena is heel goed. De oude cinemec bij Utrecht (nu Pathe) is goed en de nieuwe bij de Jaarbeurs van Utrecht is ook goed... Maar dat zijn locaties waar je daadwerkelijk naar toe moet en dus wilt.. Pathe Schouwburg in Rotterdam staat midden in de stad en is echt zo'n gelegenheid bios (ik verveel me dus laten we naar de bios gaan) en daar wil je dus niet naar toe.
De versnaperingen zijn duur maar als je 4 op een dag doet ben je wel snel klaar met een hele zak m&m's
[...]


Je bedoelt veel te dure versnaperingen, continu in de rij voor het toilet, pauzes op momenten dat het niet uitkomt (of geen als het nodig is), altijd de verkeerde plek hebben, die ene dude die z'n smoel niet kan houden, die andere dude achter je die te veel en te hard lacht, die vrouw voor je die er toch niet zoveel zin in heeft en dit alleen doet voor de sfeer, maar eigenlijk continu aan het appen is?

Of bedoelde je wat anders? ;)

edit: typo
Ik ging nu de laatste jaren 2 a 3 keer per maand naar de bioscoop met me vader (Movie Pass), en heb letterlijk enkele keren gehad van al die keren dat we gingen, dat we mensen vlakbij hadden die herrie maakte of veel door de film praatte, en in de rij moeten staan om naar de WC te gaan heb ik ook zo goed als nooit gehad.

En ik had altijd goede zitplaatsen omdat we ruim van te voren alles regelde, en de eten en drinken was nooit duur omdat we het altijd mee namen, ook al mag dat niet, en we zijn letterlijk in die 100x dat we geweest zijn nooit gepakt omdat we stiekem eten en drinken mee namen.

Ik heb juist altijd genoten van de bioscoop, enorme grote scherm, erg goed geluid, en was voor ons een lekker uitje, ook als ik met me vrienden en andere familie leden ging, we gingen vroeger wel met 10 of meer man naar de bioscoop, was erg leuk juist altijd.

Maar ben bang dat de bioscoop zo als we die nu kende verleden tijd nu is geworden, over de hele wereld zijn de grote bioscoopketen failliet aan het gaan.

https://www.xgn.nl/nieuws...reld-zo-goed-als-failliet

En als er nog wat blijft bestaan, zal dat alleen nog in de grote steden wezen, en daar woon ik niet vlak in de buurt.

[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op 23 juli 2024 04:58]

Ik heb enorm genoten van de gemaakte vergelijkingen met de games (spoiler alert: niet zo positief).

Ik hou iig mijn hart vast, gezien de mensen achter de film. Zal het stiekem wel eens een keertje kijken, als het op Netflix staat ofzo :)
De eerste trailer had totaal niets met de game, maar deze komt toch wel wat meer in de buurt.
Niemand pakt een varken op. 5/10.
Echt zo jammer dat praktisch alle bronmateriaal weer overboord wordt gegooid en plaats wordt gemaakt van een soort van cross-over van het MH universum met de onze. MH met humvees en machinegeweren... Ik verwacht een flop....
Ik verwacht Milla Jovovich en samen met een blowtje wordt het een leuke wegkijk film! :P
Je gedraagt je als een enorme knuppel. Laat mensen lekker op z'n tijd genotsmiddelen gebruiken. Dat maakt iemand geen junk hoor :)
Ik hou wel van grote wapens, zeker als Milla ze vasthoudt.
Jahh - dit is weer een heerlijke verstand op nul, popcorn, lean back and enjoy the spectacle kind of movie. Laat maar komen.
Helemaal mee eens, dat vind ik ook zo heerlijk aan de Resident Evil series ;)
Die games (met name de laatste 3) vind ik overigens ook geweldig.
1 was vet, 2 ging nog maar alles wat daarna kwam was echt bar slecht (de films).
1 was zeker vet, ik vond de laatste overigens ook wel nice!
Maar er zaten daartussen inderdaad een paar b- films.
1 was vet, 2 ging nog maar alles wat daarna kwam was echt bar slecht (de films).
Ja precies, dat vond ik ook, vond Resident Evil (2002) ook goed, en ook nog Resident Evil: Apocalypse (2004), maar wat er na kwam werd steeds slechter en slechter, heel jammer.
De nieuwe trailer is bedoeld voor de Chinese markt
Inclusief kaart waarop Taiwan en de Zuid-Chinese zee als Chinees gebied wordt gezien?
De Nederlandse overheid heeft geeneens Taiwan erkend dus ik zal een game of bedrijf echt niet schamen als zij dat ook niet doen.

Het bedrijfsleven is er niet om het ethische voortouw te trekken.
Het bedrijfsleven is er niet om het ethische voortouw te trekken.
Nou ja, dat zegt iedereen, tot een bedrijf iets belachelijk maakt of zegt waar ze niet tegen kunnen rondom geslachtspolitiek/ras of iets dergelijks. Dan is de wereld ineens te klein. Ik wed dat jij er ook een probleem mee zou hebben als Google een nazi-vlag en leuzen van Hitler in het logo zet.
Ook daar loopt de politiek toch voor, want Nazi symboliek is in veel landen gewoon verboden ;)
Damn dit ziet er toch wel leuk uit.
Ik denk dat we hier wel een leuke film aan krijgen :)
Kennis over MH franchise op nul.
MH franchise kennis volledig negeren en dit zien als een "typische Hollywood" film.

Ik denk dat ik dan nog eventueel wat van vind, anders moet ik er niks van hebben (zeker niet na de Resident Evil fiasco van diezelfde regisseur)
Wat een mooie vrouw blijft het toch! :)
Ja en gelukkig maar want van haar acteerwerk moet ze het niet hebben :+
Ja en gelukkig maar want van haar acteerwerk moet ze het niet hebben :+
Ben ik niet mee eens, ze heeft haar beste acteerwerk gedaan in de film The Fifth Element (1997), waar ze erg goede acteerwerk geleverd heeft dankzij een erg goede director Luc Besson, zo lang je een goede director heb, heb je vaak ook dat de acteurs veel beter acteren, omdat een goede director veel beter kan zeggen wat goed geacteerd is en wat niet.

Ik vind het ook erg jammer dat ze nooit meer in een goede Sci-Fi film gespeeld heb met Luc Besson als director en vaak ook schrijver.
Dit kan ik inderdaad niet ontkennen :)
Disclaimer: ik ben zelf vegetariër, maar ook groot Monster Hunter fan, dus ik ben wat partijdig. 😇

Interessante is dat de Monster Hunter games hier op in gaan: het idee in de game is dat de monsters waarop je jaagt niet thuishoren in de regio waar je op ze jaagt. Naarmate het verhaal vordert komt je erachter dat dit het gevolg is van een zeer krachtig, vaak gemuteerd of alles vernietigend, monster dat alle andere monsters uit hun regio verdringt. Dit zorgt voor onbalans en brengt het ecosysteem in gevaar, dus het is jouw taak als monster jager om uit te zoeken wat de onbalans veroorzaakt en deze te stoppen. In de nieuwste game, Monster Hunter World, is dit ook het geval, zie deze link voor meer info.

De game heeft dus toch een soort van 'balans met natuur' ideologie, misschien omdat het van Japanse bodem komt. Wat je zelf vind van de reden, en het verhaal, dat laat ik natuurlijk helemaal aan jou over. Ik wil vooral mijn liefde voor de games verspreiden, haha. Vond het zelf altijd een leuk idee, zeker voor wat essentieel "boss fights the game" is. Ook is het maar net de vraag of de film hier ook op in gaat... Daar heb ik zelf mijn twijfels bij 🤭

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.