Software-update: Monero 0.15.0.2

Bitcoin is de grondlegger van blockchains en cryptovaluta en tegelijk de bekendste toepassing. Aangezien het open source is, zijn er tal van zogenaamde altcoins verschenen. Begin 2014 verscheen Bytecoin op basis van het CryptoNote-protocol, dat compleet anders was. Door het mysterie van de achtergrond van Bytecoin en door de schatting dat al meer dan tachtig procent gemined was, is al gauw een groep ontwikkelaars begonnen met Bitmonero als fork, die eind april 2014 op zijn beurt werd geforked naar het huidige Monero, vanwege onenigheid onder de ontwikkelaars. Het netwerk bestaat uit tal van nodes die de Monero-client draaien. Hiervan is een update uitgekomen met versienummer 0.15.0.2, voorzien van de volgende aankondiging:

GUI v0.15.0.2 'Carbon Chamaeleon' released!

This is the GUI v0.15.0.2 'Carbon Chamaeleon' point release. This release predominantly contains bug fixes and performance improvements.
  • Fix Trezor support on Linux
  • Fix blank screen on tails startup
  • Translation improvements
  • Fix update notification hash
  • Persistent subaddress account selection
  • Various UI/UX improvments
  • Minor bug fixes and performance improvements
Note that you can find a full change log here.

Further remarks
  • A guide on pruning can be found here.
  • Ledger Monero users should run GUI v0.15.0.2 in conjunction with Ledger Monero app v1.4.2.
Versienummer 0.15.0.2
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Android, Linux, BSD, macOS, Solaris, UNIX, Windows Server 2012, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2016
Website Monero
Download https://www.reddit.com/r/Monero/comments/eaj3u6/gui_v01502_carbon_chamaeleon_released/
Licentietype Voorwaarden (GNU/BSD/etc.)

Door Japke Rosink

Meukposter

18-12-2019 • 10:20

0

Bron: Monero

Update-historie

Reacties

Sorteer op:

Weergave:

Er zijn nog geen reacties geplaatst

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.