Software-update: Malwarebytes' Anti-Malware 1.75.0.1100 bèta

Malwarebytes' Anti-Malware logo (60 pix)Malwarebytes heeft via zijn forum een nieuwe bètaversie van Anti-Malware, met versienummer 1.75.0.1100 uitgebracht. Het programma is gericht op het bestrijden van spy-, ad- en malware, en dan vooral het verwijderen van kwaadaardige software die zich als bonafide antivirus- of antispywareoplossing voordoet, maar in werkelijkheid minder goede bedoelingen heeft. Naast de gratis uitvoering is er een betaalde variant, die extra functionaliteit biedt, waaronder realtime-bescherming. Nieuw in versie 1.75 is dat het programma nu ook de inhoud van archieven kan controleren op kwaadaardige software.

New Features:
  • Added ability to scan within archives

Malwarebytes' Anti-Malware screenshot (620 pix)

Versienummer 1.75.0.1100 bèta
Releasestatus Beta
Besturingssystemen Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 8
Website Malwarebytes
Download http://forums.malwarebytes.org/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=95205
Bestandsgrootte 9,54MB
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

19-03-2013 • 09:54

10

Bron: Malwarebytes

Reacties (10)

10
9
6
0
0
1
Wijzig sortering
Vreemd dat dat eigenlijk nog niet kon, in zipjes zoeken; het was me nooit opgevallen.
Vreemd dat dat eigenlijk nog niet kon, in zipjes zoeken; het was me nooit opgevallen.
Viel mij al langer op, het programma kan in geen 1 ingepakt formaat kijken, ook iso bestanden e.d. worden niet gescant.
Krijg hier wel steeds een waarschuwing van mijn virusscanner dat MBAM probeert boboturbo.exe aan te maken in de windows system folder tijdens het scannen. Dat zou malware kunnen zijn, maar misschien is dat een false warning van mijn virusscanner (Trend Micro).
Krijg hier wel steeds een waarschuwing van mijn virusscanner dat MBAM probeert boboturbo.exe aan te maken in de windows system folder tijdens het scannen. Dat zou malware kunnen zijn, maar misschien is dat een false warning van mijn virusscanner (Trend Micro).
Bij mij word er geen boboturbo.exe aangemaakt hoor ? Ik zou jou'n systeem eens onderzoeken met meer dan Trend Micro en Mbam

Zie ook hier

http://community.trendmic.../BOBOTURBO-EXE/td-p/89064
Zou helemaal mooi zijn als je een passwordlist kon opgeven voor wachtwoord beveiligde zip bestanden.
Moet die lijst natuurlijk wel zwaar encrypted weer zijn ;)
Weet iemand of dit ook "officiele" malware detecteert en verwijdert? Ik kan me iets herinneren dat Ad-Aware een of ander contract had gesloten waarbij sommige malware werd uitgesloten.

Ik heb het dus over allerlei malware die dan "alleen te koop zijn door regeringen en bevoegde opsporingsinstanties" (er zijn tientallen bedrijfjes die dat soort meuk verkopen).
staat gewoon in de details, rechts.
Ik heb afscheid genomen van mbam. Het programma blokkeert incoming requests van utorrent. Betekend dat ik niets kan uploaden en me upload snelheid is al niet geweldig.
Heb je wel gekeken linkje staat er gewoon :)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.