VSO Software heeft donderdag met versienummer 3.2.1.55 een nieuwe stabiele versie van Convertxtodvd uitgebracht. Dit programma kan de meest uiteenlopende filmbestanden op een dvd branden, zodat deze bijvoorbeeld op de dvd-speler in de huiskamer kunnen worden bekeken. Het programma heeft ondersteuning voor een groot aantal audio- en videoformaten, kan ondertiteling invoegen en uitgebreide menu's maken. Verder is het programma in een groot aantal talen te gebruiken, waaronder in het Nederlands. In deze release zijn onder andere de vertalingen bijgwerkt en zijn er diverse bugfixes doorgevoerd. Hieronder is het volledige changelog te vinden:
Changes in ConvertXtoDVD version 3.2.1.55:[break]
- Various translations added or updated.
- Improved resize window, added 2 checkboxes to apply the resizing to:
- all files in the current titleset (enabled if there is merged parts and all video sources has the same resolution)
- all files in the whole dvd (enabled if there is more than 1 titleset and all video sources in all titlesets have the same resolution)
- 0002195: [Bug] Dutch Translation Issues with the menu templates
- 0002198: [Feature Request] Add support for split .trp streams
- 0002202: [Information] v3.2.1.54 ßeta: Specific File to be analysed, since the output is out of sync
- 0002210: [Suggestion] v3.2.1.54 ßeta: When exiting the "Video Resize Method" Window, the pulldown list in the treeview should change
- 0002199: [Bug] Display of Cropping in 2nd avi not showing values as per cd1 can be confusing
- 0002200: [Bug] v3.2.1.54 ßeta: Bottom ~xx:xx time not updated when merging files
ConvertXtoDVD screenshot, klik op de afbeelding voor een grotere versie.