Hoofdcategorieën
Device Settings

Panasonic Viera D25: opvallende verschijning

Door Pieter Molenaar, vrijdag 3 september 2010 09:00, views: 102.156

Nader bekeken

Bij het uitpakken van de tv valt op hoe stevig de verbinding tussen het lcd-gedeelte en de voet is. Panasonic gebruikt voor de bevestiging echter niet het dikke U-profiel van gegoten metaal dat we van de plasma-tv's kennen. In plaats daarvan heeft de D25 een stevige constructie van gevouwen plaatwerk. Het paneel wordt daarop geplaatst en met schroeven vastgezet. De ovale standaard is aan de onderkant voorzien van rubberen voetjes en is draaibaar.

De Viera D25 is een opvallende verschijning. De bezel lijkt een verdikking te hebben, maar dat is bij nadere beschouwing een optisch truukje. Ook de Panasonic Viera G20 heeft trouwens een sierstrip in de onderste bezel, maar die is blauw en loopt niet naar boven door.

Panasonic TX-L37D25E behuizing Panasonic TX-L37D25E behuizing Panasonic TX-L37D25E behuizing Panasonic TX-L37D25E behuizing Panasonic TX-L37D25E behuizing Panasonic TX-L37D25E behuizing

De binnenkant van de bezel is zwart en ligt iets dieper dan de rest van de lijst. Behalve de matte lcd, het logo van Panasonic en het Viera-beeldmerk is er verder over de voorkant van de tv niet al te veel te melden. De tv heeft in onze ogen door de aparte vormgeving van de bezel en de zilveren kleur een frisse uitstraling. Het toestel is overigens ook in antraciet te verkrijgen.

Panasonic TX-L37D25E behuizing Panasonic TX-L37D25E behuizing

De achterkant van de TX-L37D25E is van zilverkleurig plastic dat naar de randen toe schuin afloopt. Aan de onderkant is een verdikking zichtbaar die ruimte aan de speakers biedt. Uiteraard is de tv voorzien van vesa-montagepunten. Van de zijkant gezien heeft de tv een bescheiden profiel, maar ondanks het gebruik van de led-backlight is het toestel niet zo dun als bijvoorbeeld de led-tv's van Samsung en LG. Door de afgeronde hoeken komt de televisie wel iets dunner over dan hij in werkelijkheid is.

Aansluitingen

De TX-L37D25E heeft geen gebrek aan aansluitingen en connectors. Het merendeel is te vinden aan de achterkant en wijst recht naar achteren, zodat voor bevestiging aan de muur wat meer ruimte nodig is.

De tv heeft drie hdmi-poorten achter, waarvan eentje arc ondersteunt, twee scart-aansluitingen, een ethernetpoort voor de Viera Cast-online diensten, een optische audio-uitgang, een component-videoaansluiting en rca-ingangen en -uitgangen voor analoge audio. Ook is er een vga-aansluiting, maar een aparte pc-ingang voor audio ontbreekt.

Panasonic TX-L37D25E aansluitingen Panasonic TX-L37D25E aansluitingen Panasonic TX-L37D25E aansluitingen

Naast de gebruikelijke kabelaansluiting is de TX-L37D25E opmerkelijk genoeg ook voorzien van een satellietingang. Aan de achterkant is verder nog een usb-poort te vinden die redelijk hoog geplaatst is - dat kan onhandig zijn, omdat externe harde schijven meestal met een kort usb-kabeltje worden geleverd.

Aan de linkerzijkant zijn, van boven naar beneden, een usb-poort, een CI+-slot met een Ziggo-keurmerk, een sd-slot, een analoge av-ingang en een koptelefoonaansluiting te vinden.

Panasonic TX-L37D25E label

Volgende pagina (Binnenwerk - 4/8)


Inhoudsopgave

VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011