1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Specificaties | Gebruikersreviews
  3. Willen (0) Hebben (69)

Dit product is niet te koop.

Specificaties

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 3,8 4 van 5 sterren
5 van 5 sterren
1
4 van 5 sterren
8
3 van 5 sterren
1
2 van 5 sterren
1
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

8 oktober 2005, laatste update op 8 oktober 2005, 566 views Rapporteer
+1
4
Goed

De DiamondMax 9 Plus 120 GB is een goede harde schijf, hij doet z'n werk zoals hij het zou moeten doen. Ik heb geen problemen met deze harde schijf tijdens zijn dagelijkse bezigheden.

Het enige negatieve punt waar ik tegen aan loop is dat deze schijf tijdens het opstarten van de computer niet snel genoeg herkend wordt; ik moet eerst F8 doen en de computer opnieuw opstarten om de harde schijf te laten herkennen. Ik heb het idee dat dit komt doordat de schijf vanuit stilstand niet snel genoeg opspint, na een reboot wordt hij immers wel gelijk herkend. Ook wordt de schijf de eerste keer al herkend als ik een uitgebreide POST laat doen. Het is echter vervelend dat hij tijdens een korte POST niet gelijk herkend wordt.

UPDATE: Na 2 jaar trouwe dienst is deze schijf er nu mee opgehouden. Hij geeft een SMART-error, is onbetrouwbaar en maakt een tikkend geluid. Inmiddels RMA aangevraagd bij Maxtor, want er zit immers drie jaar garantie op.

Pluspunten

  • Geen problemen met zijn dagelijkse bezigheden
  • Gewoon een goede schijf

Minpunten

  • Wordt niet meteen herkend tijdens het opstarten.
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »