1. Laagste prijs
    Wordt verwacht
    Wacht je op een prijsdaling?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (3) Hebben (6)
Refurbished (3) Bekijk teruggestuurde en refurbished producten
€ 456,-

Prijsontwikkeling

Verfijn resultaten

Btw

Kenmerken

Meer over de Samsung Galaxy S22 Ultra, 12GB, 512GB Bordeaux Rood

Deze samenvatting is AI-gegenereerd op basis van onze specificaties en testresultaten

De Samsung Galaxy S22 Ultra, geïntroduceerd in februari 2022, is een high-end smartphone die zich onderscheidt door zijn geïntegreerde S-Pen en veelzijdige camerasysteem. Het toestel heeft een groot 6,8-inch OLED-scherm met een resolutie van 3080x1440 pixels en een piekhelderheid van 1750 cd/m², wat zorgt voor uitstekende afleesbaarheid, zelfs in fel zonlicht. De redactie van Tweakers heeft het toestel beoordeeld met een Excellent Award, wat betekent dat het een van de beste in zijn klasse is.

De camera’s zijn indrukwekkend: de hoofdcamera heeft een 108MP-sensor met een lichtsterk f/1.8 diafragma en een groot sensorformaat van 1/1.33", wat detailrijke foto’s mogelijk maakt. Daarnaast biedt het toestel een 10x optische zoom en een 40MP frontcamera. Het camerasysteem is veelzijdig en geschikt voor uiteenlopende situaties, van nachtfotografie tot zoomopnames. De Exynos 2200-soc en 12GB werkgeheugen zorgen voor krachtige prestaties, hoewel de accuduur en laadsnelheid niet uitblinken in dit segment. De 5000mAh accu is marktconform, maar opladen met maximaal 45W bedraad en 15W draadloos is relatief traag.

Met vijf jaar softwareupdates en een IP68-classificatie biedt de Galaxy S22 Ultra duurzaamheid en lange ondersteuning. Minpunten zijn het ontbreken van een meegeleverde lader en de laadsnelheid. Dit toestel is vooral geschikt voor gebruikers die een veelzijdige camera en stylusfunctionaliteit zoeken.

Vond je deze tekst behulpzaam?
Bedankt voor je feedback!

Video

Vraag & Aanbod

5 advertenties voor dit product
5 aangeboden, vanaf € 300,-
Bekijk volledig tweedehands aanbod
Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »