Qualcomm heeft aangekondigd dat het vanaf 2 december de eerste Toq-smartwatches zal gaan leveren. De chipfabrikant hanteert echter een stevige prijs voor zijn 'slimme' horloge: 350 dollar. De klant krijgt daarvoor een smartwatch die is voorzien van een zogeheten Mirasol-display.
De Toq is voorzien van een 1,55" Mirasol-display. Deze heeft een resolutie van 288x192 pixels. De Mirasol-technologie maakt het ook mogelijk om het scherm in vol zonlicht af te lezen. Bovendien staat het scherm altijd aan, in tegenstelling tot bijvoorbeeld de Galaxy Gear van Samsung. Verder claimt de fabrikant een lange accuduur van 'meerdere dagen', en het horloge kan draadloos worden opgeladen.
De Toq wordt vooral als een showcase voor de Mirasol-technologie van Qualcomm gezien. Desondanks brengt de fabrikant de op Android 4.0.3 draaiende smartwatch relatief vroeg uit. De fabrikant heeft echter met een bedrag van 350 dollar een stevig prijskaartje bekendgemaakt, terwijl er eerder werd gedacht dat de prijs rond de 300 dollar zou liggen. Verder maakte Qualcomm bekend dat de smartwatch vanaf 2 december geleverd zal gaan worden.