Samsung heeft de software-update die Android Ice Cream Sandwich naar de Galaxy Note brengt, uitgesteld tot ergens in het tweede kwartaal. Dit is in tegenstelling tot de belofte van de fabrikant om de nieuwe software eerder uit te brengen.
De Noorse tak van Samsung bevestigt op Facebook dat de update pas in het tweede kwartaal komt, maar er wordt geen specifieke releasedatum gegeven. Het is onduidelijk wat de reden voor het uitstel is. Omdat Android-updates doorgaans gefaseerd worden uitgerold voor een groot gebied, betekent het uitstel voor Noorwegen waarschijnlijk dat de release ook in Nederland is vertraagd.
Oorspronkelijk zou de update in het eerste kwartaal van 2012 moeten uitkomen. Samsung had beloofd dat de Galaxy Note een van de eerste toestellen zou zijn die Android 4.0 ICS zouden krijgen. Inmiddels is de fabrikant begonnen met de uitrol van de nieuwe Android-versie voor de Galaxy S II.
De Galaxy Note beschikt over een 5,3"-scherm met een resolutie van 1280x800 pixels, en moet daarmee volgens Samsung het midden houden tussen een smartphone en een tablet. In de behuizing is Samsungs eigen dualcore-Exynos 4210-processor ingebouwd met een kloksnelheid van 1,4GHz. Het apparaat kan met een meegeleverde stylus worden bediend.