Details Assassin's Creed: Revelations duiken op

Er is vroegtijdig meer informatie bekend geworden over Assassin's Creed: Revelations. Spelers kruipen in de huid van zowel Ezio als Altaïr. Verder krijgt Ezio beschikking over een nieuw wapen en kan hij ook bommen gebruiken.

Assassin's Creed logoEen bezoeker van het NeoGAF-forum wist vroegtijdig de hand te leggen op details van Assassin's Creed: Revelations. De informatie zou naar buiten komen in de mei-uitgave van het Amerikaanse blad Game Informer, dat op 13 mei in de winkel ligt. Zoals al bekend was speelt Revelations zich af in Constantinopel, tegenwoordig beter bekend als Istanboel. Ezio is ongeveer 50 jaar oud en op zoek naar speciale zegels waarmee hij de herinneringen van Altaïr kan herbeleven. Ook zal de stad Cappadocië bezocht worden in de game. Revelations zou in november van dit jaar moeten verschijnen.

Ezio krijgt weer nieuwe manieren om zijn tegenstander uit de weg te ruimen. Zo kan hij met zijn 'hookblade' tegenstanders naar zich toetrekken en zijn er 300 verschillende soorten bommen die Ezio kan maken en gebruiken in het spel. Eagle Vision, de gave om vriend en vijand te onderscheiden, wordt Eagle Sense en geeft ook de mogelijkheid om te zien waar personages zijn geweest en waarschijnlijk heen gaan. Verder zijn er mogelijkheden om het uiterlijk en de wapens van Ezio aan te passen.

Net als in het vorige deel Brotherhood staat Ezio niet alleen in zijn strijd tegen de Tempeliers. Wederom kunnen er sluipmoordenaarsleerlingen worden getraind, waarbij het maximaal te behalen niveau verhoogd is van 10 naar 15. Het concept van torens overnemen wordt uitgebreid; spelers kunnen van een veroverde toren een Assassin's Den maken. Deze schuilplaatsen worden voorzien van ziplines waarmee in combinatie met de hookblade sneller over de daken kan worden gereisd. Als Ezio te berucht wordt, kunnen de Tempeliers besluiten de torens aan te vallen. Leerlingen van Ezio kunnen deze torens bewaken.

De zijmissies zoals ze in de afgelopen Assassin's Creed-spellen hebben gezeten worden ingeruild voor willekeurige gebeurtenissen die in de spelwereld voor kunnen komen, zoals een winkelberoving. Ook is er de mogelijkheid om als Desmond aan de slag te gaan. In de Animus moet hij zijn verloren herinneringen aan elkaar knopen, waarbij puzzelen met geometrie een belangrijke rol gaat spelen.

Door Bart de Water

Nieuwsposter

07-05-2011 • 15:51

33 Linkedin

Reacties (33)

33
32
17
2
0
3
Wijzig sortering
AC games moet je zelf een beetje leuk maken, de game biedt veel maar is ook erg makkelijk. Echt proberen ongezien je doel te behalen en zoveel mogelijk je hidden blade gebruikem maken de game een stuk beter dan als je het hele arsenaal naar hartenlust gebruikt.
*knip* (nieuwsbericht is gefixt)

He shit, ik was nog bezig met Brotherhood. Epic spoiler :+

[Reactie gewijzigd door Floppus op 7 mei 2011 16:34]

Ja inderdaad, ik had hetzelfde! Misschien even een waarschuwing dat er een spoiler instaat. Net zoals bij wikipedia!
Anoniem: 153298
@Verzo7 mei 2011 16:01
Het einde is zó vaag dat dit niks zegt. Het einde van AC2 sloeg nog ergens op, in vergelijking met dit..

OT: Hookblade, bommen... Het wordt steeds meer een actiegame heb ik het idee. Met de gun en crossbow van Brotherhood vond ik het al heel erg makkelijk worden en het loonde nauwelijks om een beetje rond te sluipen. Dat de torens verder uitgewerkt worden klinkt dan wel weer leuk, net zoals de 'random' events.
Als Ezio in deze game al 50 is, wanneer gaat hij dan een kind krijgen? Dat is toch redelijk nodig om het geheugen via DNA te verspreiden :P
Maar in Brotherhood heb je juist ontzettend weinig ammo, en de gun maakt veel lawaai. Verder zijn de throwing knives niet meer zo belachelijk overpowered.
Mua je hebt wel genoeg ammo voor de crossbow. Ik kon wel bijna een heel dorp uitmoorden zonder dat iemand mij in de gaten had. Ik hoefde niet vaak mijn zwaard te gebruiken, crossbow + arrow storm is gewoon godmode.
als je al je assasino's goed hebt opgeleid is een dorp uitmoorden sowieso geen probleem.

Ik zie een mooi deel aankomen. ben heel benieuwd wat een 'dezelfde releasedate' voor console-pc betekent. Brotherhood en de vorigen voelden gelukkig niet als een consoleport aan, maar het was jammer dat ze wat later waren (liep ik wat achter bij mijn vrienden die wél consoles hebben). Wat dat betreft mooi!

Ook een puik plan dat de torens wat beter inzetbaar zijn. Al ben ik wel benieuwd of het realisme van het spel niet in het geding komt met die hookblade....
Het realisme? Vind je van een 100m hoge toren springen en zonder enig probleem up-side-down landen in een klein hooikarretje wel realistisch dan? :D Maar ik snap wat je bedoelt denk ik; waarschijnlijk of dat niet té gaat worden, nietwaar?

Hmm, ik imho denk dat dat wel goed komt. Valt of staat probably met de uitwerking ervan. Van die torens springen voelde immers ook prima 'realistisch'. Ik stel me bij zo'n hookblade een soort van tomb raider 'grapple' voor, en ik zit stiekem al te smullen bij het idee vanaf de rand van een dak een bewaker (gillend als een speenvarken }> ) aan z'n kraag omhoog te hijsen :9 ... ghehe. Hoewel ik bang ben dat dat niet toegestaan zal worden, zou alles misschien wel heel easy maken. O-) Ben anyway dan ook nieuwsgierig naar hoe ze dat willen gaan uitvoeren.
Huh? Je hebt juist belachelijk veel ammo!
Naast de gun en de crossbow heb je in Brotherhood ook nog de poison darts. Daarnaast kan je je ammo aanvullen door dode guards te doorzoeken.
Inderdaad! Ben hier ook wel benieuwd naar. Waarschijnlijk proppen ze dat er gewoon in aan het eind, voor een vervolg deel ;)
Jammer, ze hebben de spoiler weggehaald maar ik zag hem alsnog door jouw comment... Misschien moet je die ook even aanpassen?
He? Welke spoiler? I wanna know :P, don't mind, haha. Ben nu te nieuwsgierig. Wil iemand het me pm'en? :D

Ik vind het principe van die "bewaakte torens" echt heel nice klinken, net als die zip lines. Denk dat dat weer mooie epische cutscenes gaat opleveren :D Heb net gisteren voor de 2e keer AC brotherhood uitgespeeld, omdat ik de eerste x veeeeeeel te snel erdoorheen ben geraced, wat tot gevolg had dat ik het einde totaal niet begreep en te veel mooie content had gemist.

Ben daarom nu, na het uitspelen (en het wél begrijpen, voor zover mogelijk), echt té benieuwd naar het volgende deel, cannot wait. Blijft een van de meest verrassende series, AC. Weet nog dat ik deel 1 voor de eerste keer speelde en een synchronize + leap of faith van een toren uitvoerde. Heb echt met open mond zitten kijken toen. *zucht* haha.

Zin in dit nieuwe deel. But I think I've made that clear by now, haha.

Zo. nu op jacht naar die spoiler (a)

EDIT: hier is nog heel veel extra info te vinden.

[Reactie gewijzigd door Gilraen op 7 mei 2011 16:59]

Had precies hetzelfde. Gemeld via feedback, want vind het nogal zonde.
Leuk dat die tempeliers je toren aanvallen als je te berucht wordt...

Ik ben alleen nog nooit erg berucht geweest. Heb alle delen op 100% uitgespeeld, maar ik heb nog nooit last gehad van dat beruchtheidssysteem. Het enige wat ik er van merkte was dat ik zo nu en dan een postertje van de muur moest plukken. Weinig aan imo.
.Ik heb de spoiler weliswaar niet gezien maar ik denk dat AC:B wel zo goed is dat hij 1 spoiler kan hebben (voor zover het voor mij als spoiler gezien kan worden).
Persoonlijk vindt ik in de serie ook een stijgende lijn zitten, nu maar hopen dat Ubi dit ook vol blijft houden.
Ben trouwens wel benieuwd hoe ze de delen aan elkaar gaan bakken... Laat maar komen ;) .
Anoniem: 405164
8 mei 2011 00:51
Ik heb dr weer zin an, laat maar komen! Vooral om weer met Altair te kunnen. Altair zie ik als toch meer als Solid Snake en Ezio als Raiden (hoewel AC 2 zeer goed was).
geweldig laat maar komen dat geweldige spel kan niet wachten TOT november
Lol, Ezio die de herinneringen van Altair gaat beleven :)
Een animus in een animus :D

OT:
Ik kan niet wachten. En ik hoop dat ze het deze keer niet uitstellen voor de PC!
Anoniem: 384711
24 mei 2011 11:55
Hoop zo dat de verhaallijn weer net zo uitgebreid word als AC2.
Ubisoft is duidelijk op hun lauweren aan het rusten. Het enige wat rest is nieuwe content maken, want de engine hebben ze sinds deel 1 alleen maar hoeven opwaarderen. Ik vraag me af hoe lang het duurt voordat de serie gaat afglijden naar de afgrond.

Het blijven gebruiken van Ezio vind ik een duidelijk geval van creatieve uitputting. In plaats een nieuw personage te verzinnen, maken ze gebruik van een bestaande verhaallijn en bestaande personages. Ik vraag me af hoe lang dit leuk blijft.
Nou nou, op weg naar de afgrond. Tot nu toe zie ik bij Assasins Creed een duidelijke stijgende lijn. Deel één was bij vlagen best wel saai maar het geniale klimmen maakte veel goed. Deel twee was echt veel beter. Brotherhood weet ik nog niet maar wat ik daar van gehoord heb en van deze klinkt het mij alsof het steeds meer gameplay elementen toevoegt.

Wellicht dat het verhaal wat minder vernieuwend is maar uiteindelijk gaat het bij mij om gameplay en vooralsnog gaat het daarmee nog steeds de goede kant uit bij AC als je het mij vraagt.
Je hebt liever dezelfde content met een nieuwe engine? Of Revelations dezelfde engine gebruikt of niet is wel het laatste waar ik me zorgen over zou maken...
mee eens. die engine zuigt, zeker op pc waarbij sommige kampen met muis problemen.

Op consoles haal je net 30fps in tegenstelling tot sommige andere (soms mooiere spellen) die de 60fps aantikken op de ps3 en xbox.

Ik krijg zeker wel het idee dat ze nu nog ff snel Revelations erachter aan willen tikken voordat iedereen AC2 en AC3 straks teveel gespeeld

[Reactie gewijzigd door discy op 7 juni 2011 00:25]

Ik ben nog niet eens klaar met AC2. Wordt tijd dat ik die eens ga uitspelen en me dan ga uitleven op dit spel. Van wat ik tot nu toe heb meegekregen wordt het weer een uitmuntende game!:)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Tweakers maakt gebruik van cookies

Tweakers plaatst functionele en analytische cookies voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Deze cookies zijn noodzakelijk. Om op Tweakers relevantere advertenties te tonen en om ingesloten content van derden te tonen (bijvoorbeeld video's), vragen we je toestemming. Via ingesloten content kunnen derde partijen diensten leveren en verbeteren, bezoekersstatistieken bijhouden, gepersonaliseerde content tonen, gerichte advertenties tonen en gebruikersprofielen opbouwen. Hiervoor worden apparaatgegevens, IP-adres, geolocatie en surfgedrag vastgelegd.

Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Sluiten

Toestemming beheren

Hieronder kun je per doeleinde of partij toestemming geven of intrekken. Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Functioneel en analytisch

Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie. Meer details

janee

    Relevantere advertenties

    Dit beperkt het aantal keer dat dezelfde advertentie getoond wordt (frequency capping) en maakt het mogelijk om binnen Tweakers contextuele advertenties te tonen op basis van pagina's die je hebt bezocht. Meer details

    Tweakers genereert een willekeurige unieke code als identifier. Deze data wordt niet gedeeld met adverteerders of andere derde partijen en je kunt niet buiten Tweakers gevolgd worden. Indien je bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je account. Indien je niet bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je sessie die maximaal 4 maanden actief blijft. Je kunt deze toestemming te allen tijde intrekken.

    Ingesloten content van derden

    Deze cookies kunnen door derde partijen geplaatst worden via ingesloten content. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie over de verwerkingsdoeleinden. Meer details

    janee