Sharp gaat een apparaat uitbrengen die het midden houdt tussen een smartphone en een netbook. Het mobile internet device heeft een schermdiagonaal van 5" en draait op Android. Sharp brengt het toestel in Japan uit.
Sharps mid, de Lynx, heeft een fysiek qwerty-toetsenbord, dat verschijnt na het uitklappen. Om foto's te schieten heeft de Lynx een 5,3-megapixelcamera aan boord. Van de hardware is verder weinig bekend.
De Lynx draait op het Android-OS. Sharp heeft de software enigszins aangepast: de fabrikant heeft de interface iets gewijzigd en voegt zelf een aantal widgets toe die gebruikers op het homescreen kunnen plaatsen. Het is niet bekend welke versie van Android door Sharp gebruikt wordt.
Met een schermdiagonaal van 5" lijkt de Lynx een concurrent voor de Dell Streak. Dit apparaat bezit ook een 5"-scherm en draait eveneens op het Android-besturingssysteem. In tegenstelling tot Dell heeft Sharp nog geen Europese release op de agenda staan.
:fill(white)/i/1280140740.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1280140741.jpeg?f=thumb)