Pioneer toont op volgende week op de IFA 2009 in Berlijn twee nieuwe iPod-docks. Zowel de XW-NAS5 als de XW-NAS3 hebben een karakteristieke behuizing en zijn vanaf oktober of november leverbaar.
Pioneer heeft bekendgemaakt dat het op de IFA-beurs onder meer twee nieuwe iPod-docks zal presenteren. De geluidssystemen met de typenummers XW-NAS5 en XW-NAS3 beschikken beide over een 2.1-kanaals versterker en een subwoofertje dat zijn output naar beneden richt. Behalve een iPod kan er ook een s/pdif-kabel worden aangesloten.
De XW-NAS5 is verkrijgbaar in de kleuren rood, zwart, zilver of wit, terwijl de XW-NAS3 alleen in wit te krijgen zal zijn. Alle varianten hebben een metallic finish. Volgens Pioneer Benelux zullen de nieuwe iPod-docks in oktober of november leverbaar zijn; prijzen zijn nog niet bekend. In Amerika levert Pioneer al een tweetal docking stations voor de iPod, die in vergelijking met het nieuwe tweetal nogal hoekig zijn: Pioneer vindt dat de jongste docks nog het meeste van een schelp weghebben.
Op de beurs zullen overigens ook de nieuwe high-end SC-LX82- en SC-LX72-receivers te beluisteren zijn. Daarnaast worden de nieuwe blu-ray-thuisbioscoopset BCS-FS5000 en de blu-ray-speler BDP-LX91 getoond.