Uitgever Electronic Arts heeft de Chinese ontwikkelaar Netdragon Websoft toestemming gegeven om een mmo te maken voor de Chinese markt. De mmo-game verschijnt alleen in China en de omliggende regio's.
Het Chinese Netdragon Websoft heeft een deal gesloten met uitgever Electronic Arts. De Chinezen mogen een mmo-spel maken dat is gebaseerd op Dungeon Keeper, de klassieke strategische game die in 1997 voor de pc verscheen. Het nieuwe spel mag worden uitgegeven in China, Taiwan, Hongkong en Macau. De Chinezen mogen zich niet alleen baseren op het origineel, maar ook op de opvolger uit 1999.
Het originele Dungeon Keeper werd gemaakt door het Engelse Bullfrog Productions, dat onder de creatieve leiding stond van Peter Molyneux. Het spel keert de traditionele rollen om, door de speler aan het hoofd te zetten van een ondergrondse gevangenis die moet worden verdedigd tegen de aanvallen van de computergestuurde helden. Het spel had als ondertitel "Evil is good."