De Amerikaanse communitysite Bebo gaat deze herfst een chat-dienst integreren met het netwerk van Windows Live Messenger. De steeds populairdere site is in het Verenigd Koninkrijk ondertussen MySpace al voorbijgestreefd.
Communityleden kunnen over enkele maanden vanaf de Bebo-site met een druk op de knop een chatsessie starten met andere leden. De instant-messagingdienst wordt geleverd door Microsoft, maar geen van de chattende Bebo-leden hoeft te beschikken over een Windows Live ID, die gebruikers normaal gesproken nodig hebben om van de verschillende Microsoft-diensten gebruik te maken. Bebo-leden kunnen ook chatten met andere Bebo-gebruikers die niet bij de communitysite aangemeld zijn, maar die op dat moment wel van Windows Live Messenger gebruikmaken. Ze kunnen vanaf hun communitypagina echter geen berichten uitwisselen met Live Messenger-gebruikers die geen Bebo-lid zijn.
Wereldwijd blijven de bezoekersaantallen van Bebo nog achter bij die van social-networkingsite MySpace, maar in maart van dit jaar maakte Bebo bekend dat het de populairste site in Ierland was. Vandaag gaf webanalysebedrijf Comscore gegevens vrij waaruit blijkt dat de community ook in het Verenigd Koninkrijk meer bezoekers dan MySpace trekt. Bebo liet daarop weten uitbreidingsplannen te hebben en de dienst in zes andere Europese landen te willen introduceren.