Vandaag heeft Palm twee nieuwe PDA's aangekondigd: de Zire 71 die vanaf heden verkrijgbaar zal zijn en de Tungsten C die vanaf 5 mei in de winkel ligt. De Zire 71 is bedoeld voor mensen die intensief gebruik willen maken van multimedia op hun PDA. In het apparaatje zijn onder andere een camera en een 320x320 pixels LCD-scherm met 65.000 kleuren verwerkt. Het toestel draait op 144MHz, heeft 16MB geheugen aan boord (13MB effectief) en is 150 gram zwaar. Met de camera is het mogelijk foto's te maken tot een maximale resolutie van 640x480 pixels. MP3's en RealAudio zijn af te spelen via de ingebouwde speakers en de RealOne Mobile Player. Ook is er een programma aanwezig om filmpjes mee te bekijken. Ten slotte is er een infraroodpoort ingebouwd zodat de Zire ook met andere apparaten kan communiceren.
De Tungsten C is een PDA die zich qua features richt op de zakelijke gebruiker. In deze PDA is een 11Mbps WiFi-adapter verwerkt waarmee de Tungsten 5 de eerste Palm-PDA is met deze mogelijkheid. Wat software betreft is er een Microsoft Office-compatible Office-pakket aanwezig. Verder is er de PalmSource webbrowser aanwezig en is er VersaMail om mee te kunnen e-mailen. Deze PDA zal beter geschreven tekst herkennen dan eerdere Palm-PDA's doordat er een vernieuwde versie van de geschreven tekst OCR-software is geïnstalleerd. Voor de op veiligheid beluste gebruiker is er 128-bits encryptie en VPN-software aanwezig. Het gewicht van dit apparaatje is 178 gram. De aanwezige processor draait op 400MHz, er is 64MB geheugen beschikbaar en er is een 65.000 kleurenscherm van 320x320 pixels aanwezig:
The Tungsten C weighs 6.3 ounces and measures 4.8 by 3.1 by 0.65 inches. It features a generous 64MB of memory, a powerful 400-MHz Intel XScale processor, and a 320-by-320 transflective LCD screen with more than 65,000 colors. Its rechargeable lithium ion/polymer battery is more robust than the one on the Zire 71. Palm says the battery will last for a full day of use with Wi-Fi connectivity, or a week of normal unconnected use.