Er staat helemaal geen flink aantal games in de planning, de line-up van de Switch 2 is tot nu toe alleen interessant voor de grootste Nintendofans. Er is geen Mario, Zelda of Smash
Nintendo is véél meer dan 3 spellen. Gelukkig. Twee spellen series die trouwens al een Switch 2 editie hebben en één die gewoon als Switch 1 spel speelbaar is.
Gelukkig komt binnenkort:
Splatoon Raiders (Juli)
StarFox (64 remake) (Juni)
Fire Emblem: Fortune’s Weave (Q3-4) (ik denk september)
OoT remake (gerucht, oktober)
The Duskbloods (Q4) (ik denk december)
En vol verwachting zijn we voor een Nintendo Direct misschien al volgende maand.
en Mario Kart World is nou niet echt beter dan Mario Kart 8 Deluxe, het is vooral anders.
En is toch één van de meest populaire games op de Switch 2. En ik heb al vele uren in MKW gestoken, iedere keer dat ik nog MK8D speel zie ik gewoon hoeveel World echt wel beter is. Tja, beide zijn uitstekende games. En beide zijn dan ook op een iets andere manier ontworpen. En dat is imho. allemaal prima.
Bananza is een goed spel, maar heeft simpelweg niet de aantrekkingskracht om een systemseller te zijn.
MarioKart World en DK: Bananza zijn momenteel de beste 2 verkopende games op de Switch 2. 14,7 miljoen en 4,5 miljoen verkocht. Dat kan je best system sellers noemen.
Pokémon Pokopia en Legends Z-A zijn nummer 3 en 4.
Wikipedia: List of best-selling Nintendo Switch 2 gamesIk hoop dat Nintendo deze zomer flinke aankondigingen gaat doen, want met alleen spellen als Yoshi, Raiders en Star Fox zullen veel mensen niet overstag gaan, al helemaal niet met de huidige prijzen.
Ik denk juist dat veel mensen nog een Switch 2 zullen kopen voordat in september de prijzen van de console omhoog gaan. Dat zie je trouwens al in de Japanse cijfers. En ja ik hoop ook op een set flinke aankondigingen. Maar een 3D Mario of Zelda kan je dit jaar wel vergeten. (muv. de OoT remake uit de geruchten, denk ik)
[Reactie gewijzigd door ShadLink op 29 mei 2026 16:08]