Advertentie suggereert dat nieuwe Samsung Galaxy Buds noisecancelling krijgen

Er is een advertentie online verschenen van een nieuwe versie van de Samsung Galaxy Buds. De korte reclame lijkt te suggereren dat Samsung noisecancelling toevoegt. De draadloze oordopjes gaan de naam Galaxy Buds Live krijgen.

De Galaxy Buds Live verschenen in een bericht op Twitter van Walkingcat, die vaker als eerste met onaangekondigde informatie komt. Het gaat om een kort filmpje van de draadloze oordopjes, waarop de tekst "Keep the noise out. Let the sound in." verscheen. Dat duidt erop dat Samsung actieve ruisonderdrukking gaat toevoegen aan de nog onaangekondigde oordopjes.

Uit de video blijkt dat de Galaxy Buds Live met drie kleuren op de markt komen. Er is de keuze uit zwart en wit, en een kleur die doet denken aan donkerroze.

Het filmpje komt overeen met eerdere geruchten die verschenen over de Galaxy Buds Live. Techjournalist Evan Blass had namelijk al eerder te horen gekregen dat Samsung aan ruisonderdrukking zou werken. Ook zouden er betere speakers ingebouwd moeten worden. Wanneer Samsung zijn nieuwe oordopjes aankondigt, is nog niet duidelijk. Gezien het feit dat Samsung al aan marketingmateriaal werkt, lijkt een introductie niet ver weg te zijn.

Samsung Galaxy Buds Live

Door RoD

Forum Admin Mobile & FP PowerMod

19-07-2020 • 11:24

37

Reacties (37)

Sorteer op:

Weergave:

Ik snap hoe het een mooie aanvulling kan zijn, maar ik was zelf juist blij met de Buds zonder noise cancelling. Ik heb meerdere noise cancelling oortjes en koptelefoons geprobeerd maar ik kan er gewoon niet zo goed tegen.

Natuurlijk kun je het gewoon uit zetten, maar dan koop je oortjes die duurder zijn vanwege noise cancelling en gebruik je het nooit. Hopelijk blijven ze de “normale” ook aanbieden.
Ik heb de normale buds en mis het totaal niet.
Ze sluiten zo goed af dat het feitelijk al oordopjes zijn.
Met een beetje volume muziek hoor ik bijna niets van buiten.

Misschien dat het wel fijn is in de trein en dergelijke,.. maar daar maak ik geen gebruik van.
Ik kan er ook niet zo goed tegen, althans in ieder geval bij over-ear noice cancelling. Door de druk die ik voel ga ik automatisch de druk in mijn oren proberen bij te stellen, wat er voor zorgt dat ik oorpijn krijg in een problematisch oor.

Dat gezegd hebbende hebben mijn oren sterk voorkeur voor de vorm van AirPods die niet zo diep de oren in gaan. Ik ben blij dat bedrijven blijven experimenteren met alternatieven.
Ja wat dat betreft zie je wel mooi voor ieder wat wils. Kijk bijvoorbeeld ook naar de chinese markt voor TWS earbuds. Een 'premium chinees' (ben ik zeer tevreden klant van, vergelijkbaar met midrange westerse maatstaven) merk zoals Baseus maakt prima producten met de verschillende design opties om uit te kiezen.
Ik vind ze er super mooi er origineel er uit zien. Zeer benieuwd of ze ook goed zitten.
vind je?

Ik vind het persoonlijk iets te veel op een gehoor apparaat lijken.

Maar goed, met ANC is het net alsof je slecht horend bent dus opzich :+
Eigenlijk best bijzonder hoe het stigma rond een gehoorapparaat zo anders is dan rond een bril.

Ben benieuwd, hoewel ik zelf blij gebruiker ben van een setje Airpods is meer concurrentie altijd beter.

[Reactie gewijzigd door Rexus op 23 juli 2024 18:36]

Gehoorapparaten zullen hoofdzakelijk door ouderen gebruikt worden. Om een bril of zonnebril nodig te hebben is leeftijd minder doorslaggevend.

Ik vind stigma trouwens wel meevallen. Als iemand een gehoorapparaatje heeft denk ik niet meteen… wat raar of zo.

Bijna iedereen mankeert wel wat. De een is kleurenblind, de ander heeft een zwakke rug..
Over stigma wil ik het niet hebben, maar als vader van een slechthorende dochter kan ik wel zeggen dat er genoeg mensen die een gehoorapparaat toch bijzonder genoeg vinden om met elkaar te "smoezen"
Bij langdurig gebruik op vol volume wordt je vanzelf wel doof dus dan kun je er vast aan wennen:-)
Eigenlijk is het ook een gehoorapparaat :+
Een gehoorapparaat zit dan wel veelal achter je oor en met een draadje in je oor, de meeste oortjes vooral helemaal in je oor. Dus wanneer je ze in hebt zal het er wel anders uitzien.
Dat commentaar krijg ik iedere dag als ik met mijn huidige Buds in op kantoor zit te werken. Maar zij lopen met tandenborstels in hun oor. Vinden ze dan weer niet leuk als ik dat zeg. :)
Mee eens. Direct toen ik ze zag, dacht ik van ze zouden wel heel mooi en in de oren blijven zitten zonder dat ze eraf gaan vallen. Het heeft de juiste vorm ook.
Aankondiging waarschijnlijk tijdens het Unpacked event op 5 augustus
Ik ben erg benieuwd naar deze, ik heb nu de eerste Buds welke mij goed bevallen maar noisecanceling zou voor mij een welkome aanvulling zijn.
Ik hoop vooral dat ze ook aan de kwaliteit van de microfoons gewerkt hebben zodat gesprekskwaliteit een beetje in orde gehouden wordt. En dat latency niet te hoog is. Dit zijn zaken waar de gemiddelde inear-oplossing rond deze prijsklasse nog achter blijft.
Ik heb de Buds+ en gebruik 'm zowel op de fiets als in de sportschool en ze sluiten zo goed af dat ik op de fiets ambient mode moet aanzetten en in de sportschool het geluidsniveau op normaal kan zetten zonder dat ik de herrie om me heen hoor.

Noise Canceling op op de huidige generatie Buds is echt onzinnig en drijft alleen maar de prijs op.
Ben benieuwd naar de noise cancelling. Aangezien deze geen in-ear zijn
Aangezien deze geen in-ear zijn
Wanneer is een oordopje niet in-ear ?
Deze hebben geen rubberen tip die je oorkanaal ingaat maar rusten in je oorschelp. Excuses als ik de verkeerde term heb gebruikt.

[Reactie gewijzigd door tweakerjunior op 23 juli 2024 18:36]

ik denk wel dat ze in-ear zijn (maar niet duidelijk zichtbaar, maar de rechter, waarvan je de achterkant ziet zie je onder de in ear tip) Ik denk dat de (L)inker een see through (dual driver?) is of een andere soort animatie hoe dan ook het is geen foto. Maar als hij niet in ear is zal hij lekker vaak uitvallen (alle andere galaxy buds zijn ook in ear) hij heeft anders niks om aan vast te houden.

Bij nader inzien niet geheel duidelijk, met rechter bedoel ik rechter afbeelding niet rechter earbud, volgens mij zie je 2x links alleen voor en achter. Waarbij de de linker afbeelding dus tegen je oor aankomt /in.

[Reactie gewijzigd door D0gtag op 23 juli 2024 18:36]

Ik denk dat een van die kleine grilletjes een microfoon is voor de noise cancelling. Die ziet er hetzelfde uit als die aan de buitenkant zit. Het grilletje met grote gaten is van de driver denk ik.
Want in-ear is de enige manier om noise cancelling te krijgen? Je weet dat er ook over-ear noise cancelling bestaat toch, dat is zo mogelijk nog minder afgesloten dan oordopjes.
Natuurlijk is noisecanvelling op die manier te krijgen, maar vaak is het een combinatie van passieve en actieve isolatie. Ik ben benieuwd hoe goed de nc zal zijn.
Apple Airpods zijn ook geen in-ear en daar is de noisecancelling best goed. Ik heb ze mogen testen van een vriendin. Dus onmogelijk is het niet!
De gewone airpods hebben geen noice cancelling enkel de pro's (die wel in ear in)
Deze is wel degelijk in ear, maar niet zover als vorige Buds. Dat zal ook de reden dat deze WEL NC hebben. De vorige Buds sloten zo goed af dat NC helemaal niet nodig is.
.oisyn Moderator Devschuur® @Verwijderd19 juli 2020 21:52
Dat vond ik dus ook echt een nadeel van de oude buds. Ik kan echt niet functioneren in het openbare leven met die dingen in mijn oor, ik wil gewoon de omgeving goed kunnen horen, vooral met interactie met de buschauffeur of de winkelbediende. En ambient mode verbetert dat wel wat maar is ook niet zaligmakend. Liever wat minder passieve NC en dan actieve NC voor de momenten dat ik dat prettig vind.

Mijn Galaxy Buds zijn overigens een tijdje terug gerold, door de coronacrisis heb ik een heraanschaf maar uitgesteld omdat ik toch niet op pad ging. Ik vind dit wel een interessante ontwikkeling :).

[Reactie gewijzigd door .oisyn op 23 juli 2024 18:36]

https://twitter.com/h0x0d/status/1284172681185656838/photo/1 vind ze wel mooi. Vind ze nog steeds in Ear ookal hebben ze geen tip.

[Reactie gewijzigd door Xfade op 23 juli 2024 18:36]

Edited; mooi hoor

[Reactie gewijzigd door Kol Nedra op 23 juli 2024 18:36]

Dit zou een mooie vervanger zijn van de Bose noise-masking sleepbuds, die dan eindelijk wel muziek kunnen spelen :)
Ik zoek al een tijd naar doppen waarmee je ook kan slapen, zonder dat er een klomp in je oor gedrukt hebt (als je op je zij ligt)
Mooi dat het nu ook actieve ruisonderdrukking heeft. Ik ben als nog benieuwd of deze net als bij de Galaxy Buds+ de 11 uur accuduur heeft. Ik ben erg blij met de Galaxy Buds+ en kijk uit naar de betere oortjes bij de Buds Live, is dat betere geluidskwaliteit?

[Reactie gewijzigd door Van der Berg op 23 juli 2024 18:36]

11 uur op een volle lading?

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.