Bohemia Interactive ontkent dat het bezig is met het ontwikkelen van ArmA 4. De ontwikkelaar geeft aan dat het nog te vroeg is om te werken aan een vervolg. Wel is Bohemia met meerdere partijen in gesprek over het ontwikkelen van nieuwe uitbreidingen voor ArmA 3.
In een e-mail aan PC Gamer meldt pr-manager Korneel van 't Land dat er van een dergelijk nieuw ArmA-spel is geen sprake is. "Het is zelfs voor ons te vroeg om te zeggen in welke vorm wij verder willen gaan met de ArmA-serie. We kunnen nu al zeggen dat we de aankomende jaren nog geen nieuwe iteratie voor de serie kunnen aankondigen", schrijft Van 't Land.
Een journalist van de Slowaakse gamenieuwswebsite CentrumHer had onterecht gemeld op Twitter dat Bohemia Interactive bezig is met een vervolg op ArmA 3. De tweet is inmiddels verwijderd. De pr-manager zegt dat de ontwikkelaar eerst wil wachten tot de Enfusion-engine klaar is. Enfusion wordt ontwikkeld door Bohemia zelf en het wil toekomstige spellen op deze engine baseren.
"We hebben tijd nodig om de eisen die wij gesteld hebben met ArmA 3 te overtreffen en ons aan te passen aan toekomstige eisen. Momenteel hebben wij wel concrete plannen voor goede ondersteuning voor ArmA 3, door middel van nieuwe inhoud en hopelijk dlc van derde partijen voor het komende jaar en de jaren daarop."