Google heeft laten weten dat een desktopversie van chatsoftware Allo binnen enkele weken beschikbaar moet komen. De internetgigant had al beloofd met een desktopversie te komen van zijn nieuwe chatclient.
Amit Fulay, die bij Google werkt als Head of Product en daarmee onder andere verantwoordelijk is voor Allo, liet op Twitter weten dat er nog wordt gewerkt aan de desktopversie van Allo. Er zouden nog enkele weken nodig zijn om de software klaar te stomen voor release, al werd er geen specifieke releasedatum bekendgemaakt.
In mei liet Google al weten dat de desktopversie van Allo binnen twee maanden uitgebracht zou moeten worden. Omdat die termijn bijna voorbij is, lijkt het erop dat de ontwikkeling enigszins vertraging heeft opgelopen. Google stelt al sinds februari dat er een desktopversie aan zit te komen.
Google introduceerde Allo vorig jaar in september, om de concurrentie met onder andere WhatsApp aan te gaan. Het is een opvolger van een oudere chatdienst die de naam Hangouts draagt. Die is overigens nog steeds beschikbaar. De ondersteuning van een nog eerdere chatdienst, met de naam Google Talk, werd vorige maand stopgezet na twaalf jaar dienst.