Colorful heeft de iGame GTX 1080 Kudan geïntroduceerd. De videokaart is voorzien van een koelblok dat luchtkoeling en waterkoeling combineert. Door de extra koeling weet het bedrijf een kloksnelheid van 1936MHz met de kaart te behalen.
De grafische kaart is voorzien van een groot koelblok waarop drie ventilators geïnstalleerd zijn. Aan de onderkant van de kaart is een element voor waterkoeling aanwezig, dat eventueel kan worden aangesloten op een andere koelinstallatie die in de kast wordt gemonteerd.
Colorful heeft de kaart op 1936MHz geklokt, wat ruim elf procent sneller is dan de boostkloksnelheid van de standaard GTX 1080. De Founder's Edition van de 1080 draait standaard op 1607MHz en heeft een boostsnelheid van 1733MHz. De kloksnelheid van de 8GB gddr5x-ram is met 10GHz ongewijzigd. Deze kan overgeklokt worden met behulp van de daarop gerichte bios van de videokaart.
Om de videokaart op deze kloksnelheden van stroom te voorzien, beschikt de kaart over twee 8-pins pci-e-aansluitingen. De kaart kan op een monitor aangesloten worden door een kabel te verbinden met de dvi-poort, hdmi-aansluiting of één van de drie displayport-aansluitingen.
Het is nog niet bekend hoeveel de kaart zal kosten, maar het ligt voor de hand dat de prijs hoger zal zijn dan andere versies van de GTX 1080. Varianten van die kaart staan op het moment van schrijven tussen de 650 en 850 euro in de Pricewatch. Volgens TechPowerUp is de kaart vanaf december of januari verkrijgbaar.