Ik weet van een Opel dat je navigatie niet al rijdend in kunt stellen. Het apparaat weigert gewoon. Je moet dus stilstaan om je navigatie te wijzigen.
Ja hoor, geen enkel probleem. Maat van me heeft al ontzettend veel locks verwijderd,
je kunt ook iedere bestuurder waarvan de smartphone zichtbaar onder handbereik ligt al beboeten. C.q. de bewijslast omdraaien. Feit is dat het gepiep van de smartphone al voldoende is om af te leiden
Je zou eigenlijk passagiers direct moeten verbieden, en het open hebben van ogen. Stel je voor dat iemand een mooie zonnegloed over een maisveld ziet en net even de auto voor zich niet ziet. Of eigenlijk.... eigenlijk zouden automobilisten en chauffeurs in het algemeen moeten worden afgeschaft, stel je voor dat ze net even moeten gapen en oeps.... ja hoor, foute inschatting zit ie net in je achterbumper.
Nee, ik lees het alweer ... we slaan weer helemaal los alles in het kader van veiligheid. Daarom kunnen we beter 24/7 thuis blijven en in een poepstoel gegespt worden met een katheter en sondevoeding. Als we maar hoe dan ook voorkomen dat er iets met ons mensen gebeurt.
Niets in het dagelijks leven is te voorkomen, voor wetten en wetswijzigingen welke zaken verbieden moet je ook handhavers hebben. Zoals ik eerder al aangaf is het nu al zo goed als onmogelijk om zaken te handhaven door een enorm te kort aan personeel. Het wordt dus eerst tijd dat de overheid orde op zaken gaat stellen en zorgen voor voldoende personeel. Door een totaal verbod is het verrassingselement er vanaf door handhaving kun je nog altijd mensen aan de kant blijven zetten.
Rest alleen nog de vraag, waar en wanneer trekken we een grens. Nu is het een totaal verbod eventueel in combinatie met een blokkade van smartphones, morgen tablets, overmorgen navigatiesystemen en eind van de week hebben we een totaalverbod op entertainment systemen voor de kinderen (e.a. passagiers) achter in de auto. Winkels die 27Mc apparatuur verkochten zullen straks weer helemaal in zijn, iedereen weer een bakkie (27MHz/11mtr/27Mc) in de (vracht)auto tot ook dat verboden wordt (20 jaar verder en nog steeds geen echte handhaving..... poeheej!
Bovenstaande trouwens gebaseerd op meerdere reacties maar feitelijk komt het er wel op neer, Nederland is gek geworden!
[Reactie gewijzigd door Verwijderd op 22 juli 2024 15:05]