Capcom komt in Japan met een game voor de Nintendo 3DS, die kan communiceren met pasjes waarmee reizigers in het openbaar vervoer betalen. De game, die nog geen titel heeft, kan op die manier inspelen op de reisgeschiedenis van de gebruiker.
Volgens Nikkei kunnen spelers bijvoorbeeld speciale items in de game krijgen door bepaalde stations te bezoeken. Op die manier zou de game zelfs ingezet kunnen worden om bepaalde regio's in Japan te promoten, maar of de game ook met die opzet wordt gemaakt is niet duidelijk.
Capcom werkt voor de game samen met vervoersbedrijf East Japan Railway en er zouden negenduizend stations herkend worden in de game. Persoonlijke informatie zoals de naam van de kaarthouder en het bedrag dat op de kaart staat, wordt niet gebruikt. Enkel de locaties zouden door het spel uitgelezen kunnen worden. De game werkt in combinatie met tien verschillende chipkaarten die in Japan in gebruik zijn. De prepaidkaarten zijn wat werking betreft vergelijkbaar met de Nederlandse OV-chipkaart en Belgische Mobib-kaart.
De game werkt in combinatie met de Nintendo New 3DS en New 3DS XL, die een ingebouwde nfc-lezer hebben. In combinatie met oudere versies kan de game werken, maar is een accessoire vereist om de chipkaarten uit te lezen. Het spel is in ontwikkeling en het is nog niet bekend wanneer de game uitkomt. Ook is er geen titel bekend en is het onduidelijk waar het spel precies verder om draait.