Insomniac Games werkt aan een Spider-Man-game voor de PlayStation 4. De eerste trailer is getoond bij de E3-persconferentie van Sony, maar de schurk of schurken die in de game langs zullen komen, zijn niet bekendgemaakt.
Naast een aankondiging bij de E3-presentatie van Sony, heeft PlayStation een blogpost over de game online gezet. Ontwikkelaar Insomniac Games, bekend van Spyro, Ratchet & Clank en Resistance, heeft nog niet eerder gewerkt met intellectuele eigendom van buitenaf. Spider-Man zal de eerste licensed game zijn van de studio in zijn 22-jarig bestaan.
De trailer bevat nog geen beelden van de gameplay zelf, dus het is lastig vast te stellen hoe het spel uiteindelijk zal spelen. Insomniac Games stelt wel dat Peter Parker, zoals altijd, worstelt met de balans tussen zijn eigen leven en dat van Spider-Man. Onduidelijk is of dit onderdeel van de gameplay wordt, of alleen onderdeel van het verhaal. Deze game houdt in ieder geval geen verband met andere Spider-Man-films, -series of -games. Sony heeft nog geen releasedatum opgegeven.