Op de Computex heeft Biostar een mini-pc met Atom-processor geïntroduceerd. Het computertje beschikt over een Intel Cherry Trail-processor en is uitgevoerd in Biostars 'Racing'-kleuren, waarbij het logo dankzij rgb-leds kan oplichten.
De Biostar Racing P1 meet 129 bij 82 bij 29,6 millimeter en is van een Atom x5-Z8350-processor met een turbosnelheid van 1,92GHz voorzien. Het werkgeheugen is 4GB groot en voor de opslag is er 64GB emmc-geheugen aanwezig. Dat kan eventueel uitgebreid worden middels micro-sd-kaartjes, die in het slot aan de voorkant van de pc gestoken kunnen worden.
Naast het micro-sd-slot bevinden zich twee usb-aansluitingen, waarvan een usb 2.0- en een usb 3.0-snelheid ondersteunt. Aan de achterzijde bevinden zich nog vier usb 2.0-aansluitingen. Beeldschermen kunnen via hdmi aangesloten worden en voor de netwerkverbindingen zijn gigabit ethernet en een draadloze netwerkkaart met 802.11ac-ondersteuning aanwezig.
Het 'Racing'-logo aan de bovenzijde kan dankzij rgb-leds in alle mogelijke kleuren oplichten en Biostar meldt verder dat het systeempje maximaal twintig watt zal verbruiken. De Racing P1 zal in de zomer van dit jaar beschikbaar komen voor ongeveer 170 euro.