Activision biedt tijdelijk een goedkopere uitvoering van Call of Duty: Black Ops III aan. Het Multiplayer Starter Pack bevat alleen een aantal van de multiplayer-features van de game. Het starterspakket is tot 29 februari verkrijgbaar voor 14,49 euro.
Het pakket bevat niets van het singleplayer-deel van de game, zo ontbreken de campagne- en zombiemodus. Ook van de multiplayer missen stukken: het is niet mogelijk om te spelen in custom matches en het maximale level wat een speler kan halen is 55. Verder is er geen toegang tot de mod tools mogelijk en kan er in de toekomst geen gebruikgemaakt worden van de unranked-modus. Hiermee is het spel beperkt tot voornamelijk de standaard multiplayer en de arena.
De uitgeklede game is alleen verkrijgbaar op Steam voor 14,49 euro. Het Multiplayer Starter Pack is verkrijgbaar tot 29 februari. Daarna is het spel nog wel te spelen, maar niet meer te koop. Vanuit de beperkte versie van de game is het mogelijk om te spelen met anderen die de volledige versie hebben, maar alleen in de modi die beschikbaar in het starterspakket. Spelers die alsnog de volledige versie aanschaffen krijgen een korting met de hoogte van het bedrag dat ze betaald hebben voor het Starter Pack.
Meerdere iteraties van de Call of Duty-reeks waren op de pc in essentie al afzonderlijke games. Bij Advanced Warfare en de eerste Black Ops zijn bijvoorbeeld de multiplayer en singleplayer onafhankelijk van elkaar te installeren en verschijnen ze los van elkaar de Steam-gamebibliotheek. Voor de PlayStation 3- en Xbox 360-versie van Black Ops III besloot Activision om alleen de multiplayer en zombie-modus te leveren. Dat besluit werd toen genomen omdat het de ontwikkelaars niet lukte om alle functionaliteiten over te zetten naar de oudere consoles.