Gebruikers van de App Store hebben last van een storing, waardoor zij geen applicaties kunnen installeren of updaten. Apple heeft de storing bevestigd en laat weten dat de problemen worden onderzocht, maar dat er nog geen oorzaak bekend is.
Op sociale-netwerksites en websites zoals Allestoringen meldden gebruikers dat zij de App Store niet kunnen bereiken. Dat wordt bevestigd op de statuspagina van Apple, waarop wordt aangegeven dat de iTunes Store voor sommige gebruikers mogelijk niet bereikbaar is. De storing lijkt volgens de getoonde gegevens op dinsdagavond om 18:30 te zijn begonnen.
Apple doet onderzoek naar de storing, maar heeft verder nog geen nadere informatie verschaft. Daardoor is de omvang van de problemen niet duidelijk, maar wel lijkt het er op dat gebruikers wereldwijd de App Store niet kunnen bereiken, waaronder dus in Nederland.
Update 22:35 uur: Inmiddels lijkt de storing te zijn verholpen.