Microsoft heeft een nieuwe bundel voor de Xbox One aangekondigd. De Xbox One Elite Bundle bestaat uit een nieuwe versie van de console die is voorzien van een sshd met een opslagcapaciteit van 1TB. Ook kondigt Microsoft een nieuwe witte draadloze controller aan.
De solid state hybrid drive van de Xbox One uit de bundel zorgt er volgens Microsoft onder andere voor dat het systeem 20 procent sneller uit de energiebesparende modus komt. Hoe groot de flashcache van de sshd is, maakt het concern echter niet bekend. Een sshd is een variant op een reguliere harde schijf, maar is van een extra grote hoeveelheid cache-geheugen voorzien om snel opstarten van het besturingssysteem en toepassingen mogelijk te maken. De harde schijf van de reguliere Xbox One 1TB is een traditioneel model die niet van zo'n grote flashcache voorzien is.
De bundel bevat verder de Elite Wireless Controller. Microsoft start de verkoop van de Xbox One Elite Bundle in november voor 499 dollar, omgerekend en met btw is dat 537 euro, al is niet bekend of dat ook daadwerkelijk de europrijs zal worden. Naast de bundel komt Microsoft met een nieuwe witte draadloze controller, die matwit met gouden d-pad en rubberen grip is, maar verder alle functionaliteit van de standaardcontroller heeft.