2K heeft meer informatie gegeven over de pakketten waarin Evolve gaat worden verspreid. Naast de basisgame kan een deluxe edition en een season pass worden gekocht. Daarnaast komt er voor de pc voor 99,99 euro een extra grote bundel op de markt.
Degenen die Evolve in de voorverkoop aanschaffen, krijgen gratis de beschikking over extra content. Spelers krijgen toegang tot het zogeheten Monster Expansion Pack, dat onder meer het vierde Monster van de game bevat. Na de release zal Behemoth 14,99 euro gaan kosten. In Nederland gaat de season pass 24,99 euro kosten. In het voorjaar worden dan vier Hunters toegevoegd en na de launch heeft de speler toegang tot drie Monster-skins. De Hunters zijn los verkrijgbaar voor 7,49 euro per stuk.
Er is ook al een Evolve Digital Deluxe Edition beschikbaar voor de Xbox One en de pc. Het pakket moet later voor ook de Playstation 4 beschikbaar komen. Spelers krijgen voor 79,99 euro toegang tot de game en ze bezitten dan eveneens de season pass. De exclusieve pc-bundel die 2K gaat uitgeven is de meest prijzige van alle pakketten. De bundel bevat voor 99,99 euro de basisgame en de season pass. Daarnaast krijgen zij ook gelijk het recht op content die wordt uitgegeven na de release, waaronder het vijfde Monster, twee extra Hunters en vier Monster-skins.
De bezitters van een Xbox One kunnen van 15 tot en met 19 januari deelnemen aan de open bèta van het spel. Er wordt voor PlayStation 4- en pc-spelers een afgeslankte bèta gehouden, waarin minder gamemodi speelbaar zijn. Evolve moet uiteindelijk op 10 februari verschijnen. Eerder deze week zijn door Turtle Rock Studios de systeemeisen van het spel bekendgemaakt.